Barbakan w Krakowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Barbakan w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 541 opinii

Było dużo lepiej niż zakładałam, wykupując wycieczkę. Kocham Kraków, a po wycieczce z Panem Bartosem odkryłam go w zupełnie innym, jeszcze piękniejszym świetle. Zwiedzanie w cudownej atmosferze, nie tylko ze wspaniałym Przewodnikiem, ale cudownym człowiekiem, który zna, kocha to miasto i potrafi nas zarazić swoją pasją. Kilka wspaniałych godzin (które minęły jak krótka chwila), kilkadziesiąt/kilkaset wspaniałych zabytków. Miliardy pięknych, choć czasem trudnych opowieści, nie tylko o historii Polski, królach i ludności żydowskiej, ale również o naszych sąsiadach, przyjaciołach i "wrogach", życiu kiedyś, teraz i w przyszłości. Polecam wygodne buty, a reszta to wspaniale opowiedziany sen, cudowna podróż, którą bardzo chętnie powtórzę.

Cudowny sposób na poznanie najważniejszych miejsc na Starym Mieście. Jazda na segway jest niezwykle prosta (nawet dla osób które nie radzą sobie z hoverboardem) Polecam na początek pobytu w Krakowie. Wycieczka daje możliwość poznania topografii i wyboru miejsc które możemy zwiedzić podczas pobytu w Krakowie. Przy okazji pozdrawiam pana Maxa naszego wspaniałego przewodnika.

Na wycieczkę wybrałam się sama jednak grupa liczyła w sumie 4 osoby. Przewodnik miał niezłe poczucie humoru i potrafił dostosować się do grupy. Generalnie bardzo fajnie. Nauka jazdy też nie była.

We had a great weather. Our guide was very informative. Enjoyable experience. I will recommend this company to my friends