Wybierz daty

Baptysterium we Florencji

Liczba znalezionych atrakcji: 88
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Baptysterium we Florencji: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baptysterium we Florencji? Kliknij tutaj.

Baptysterium we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6157 opinii

Miły przewodnik, ciekawe informacje w prostym języku angielskim. Najpierw otrzymałem informację o samej całości. Następnie udał się do baptysterium i otrzymał wyjaśnienie. Wyjaśniając, przeszliśmy obok katedry do muzeum, gdzie najpierw otrzymujesz wszystkie informacje o katedrze. Ponieważ dekoracja katedry znajduje się w tym muzeum, okazało się, że muzeum jest odwiedzane jako pierwsze. Wycieczka zakończyła się w muzeum, więc możesz trochę pospacerować. Wciąż mieliśmy bilety na wieżę zegarową i podziemne grobowce. Zalecana jest dzwonnica LUB kopuła, podziemne grobowce to tylko kilka cegieł i niekoniecznie bardzo ciekawe.

Pomimo tego, że touroperator cierpiał, że przewodnik zachorował w trakcie wycieczki, nadal udało się rozwiązać problem i zapewnić wycieczkę wszystkim klientom, łącząc grupy (grupy wynikowe były wciąż wystarczająco małe, aby cieszyć się tym doświadczeniem). Właściciel firmy pomógł rozwiązać problem dostępu do Duomo i Baptysterium dla wszystkich odwiedzających, co pokazało, że dbają o swoich klientów i można im ufać, że dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy. Gorąco polecam jako usługodawca.

Pokochaliśmy Giulię, jest namiętna i uważna na nasze potrzeby. Super uśmiechnięta i bardzo szanująca wszystko, swój zawód, ludzi, historię i wartości. Towarzyszyła nam nawet w katedrze, oprowadzała nas i wyjaśniała swoją historię poza jej usługą przewodnicką, która skończyła się przy wejściu do katedry… tysiące dzięki Giulia

Doskonała wycieczka! Nasza przewodniczka Natalia była zasobem wiedzy i odpowiadała na każde pytanie. Wydała nawet doskonałe rekomendacje książkowe.

Bardzo ciekawa wycieczka. Super przewodnik Benedetta, spora wiedza.