Wybierz daty

Baptysterium w Pizie

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
1 - 16 / 32

Baptysterium w Pizie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Baptysterium w Pizie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baptysterium w Pizie? Kliknij tutaj.

Baptysterium w Pizie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6019 opinii

Jedna z lepszych zarezerwowanych przez nas wycieczek. Bardzo przemyślana, dobrze zorganizowana oraz ciekawa i miejscami zapierająca dech w piersiach. Według nas niezapomnianym jej elementem był lunch z degustacją lokalnych trunków w winiarni (siedząc pod parasolami z widokiem na piękny pejzaż Toskanii) - więc opcja z „opcjonalnym obiadem” jest niejako opcją, której nie można opuścić! Równie ciekawym jej elementem był przystanek w Sienie oraz w San Gimignano. 12 godzin minęło jakby to były 2 godziny. Polecamy bardzo!

Jest to całodniowa wycieczka, więc przygotuj się na dużo spacerów, wspaniałe wino i lunch w winnicy i wcześniej zarezerwuj bilety na Krzywą Wieżę w Pizie, jeśli chcesz wspiąć się na wieżę.

To było niezapomniane przeżycie! Poznawanie Toskanii przebiegło dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, cała wycieczka bardzo dobrze zaplanowana, jedzenie pyszne, polecam bez dwóch zdań.

Mieliśmy jednodniową wycieczkę z przewodnikiem Angi i kierowcą Ricardo. Angi była miła i pełna wspaniałej energii, bardzo pouczająca i sprawiła, że długi dzień był zabawny.

Fantastyczny! nie wyobrażałem sobie robienia tego wszystkiego bez trasy. Steffano był niesamowitym przewodnikiem, był zabawny, cierpliwy i pouczający?