Więcej zdjęć

Od 162 zł za osobę

Nocna rowerowa wycieczka po Bankoku

Numer identyfikacyjny produktu: 10943
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zwiedź rowerem najsłynniejsze zabytki w Bankoku.
 • Zwiedź świątynie Wat Arun i Wat Pho, olśniewające niesamowitymi iluminacjami, wolne od tłumów
 • Odkryj interesujące lokalne produkty oferowane na straganach
 • Poznaj nieznaną stronę Bankoku przemierzając spokojne trasy i alejki
Wycieczka w skrócie
Poznaj inną stronę Bankoku podczas nocnej przejażdżki rowerowej po mieście. Podziwiaj nocne oblicze 2 najsłynniejszych świątyń Bankoku, pięknie podświetlonych i wolnych o tej porze od tłumów.
Tego możesz się spodziewać
Zrezygnuj z utartych ścieżek i podziwiaj Bangkok na dwóch kółkach podczas 4-godzinnej nocnej wycieczki rowerowej. Odjazd po zachodzie słońca, trasa prowadzi cichymi drogami i dróżkami, w planie mamy również zwiedzanie dwóch starożytnych świątyń. Odkryj piękne zabytkowe centrum Bangkoku nocą, kiedy jest chłodniej i gdy spektakularnie oświetlone świątynie zachwycają swoim blaskiem, a odwiedzane miejsca nie są zatłoczone.

Po spotkaniu z przewodnikiem w Grasshopper Adventure Shop niedaleko Khao San Road, otrzymasz szybki instruktaż, dopasowany zostanei do Ciebie rower wyposażony w niezbędny sprzęt. Poczuj wiatr we włosach mknąc wąskimi dróżkami, mijając starożytne świątynie i kanały by wgłębić się w serce i duszę Bangkoku.

Zaraz po tym jak miniesz Uniwesytet Tammasat złap lokalny prom, który przewiezie Cię na drugi brzeg rzeki Chao Phraya, gdzie bocznymi drogami dotrzesz do Wat Arun (Świątyni Świtu). Wycisz się w świątyni, zanim wyruszysz wzdłuż brzegu rzeki mijając kolejne świątynie i kościoły.

Po przejechaniu mostem w drodze powrotnej rzeki Choa Phraya, zatrzymaj się przy targu kwiatowym, gdzie największy ruch panuje właśnie w nocy. Skosztuj lokalnych przysmaków na licznych straganach i rozkoszuj się niepojętą ilością barw sprzedawanych kwiatów. Dalej udaj się do Wat Pho by zobaczyć 4 grobowce pierwszych 4 władców królestwa Bangkoku. Wracając do punktu startu wycieczki, miniesz Wielki Pałac Królewski i plac Sanam Luang, który ożywa wieczorem, gdy wylegają nań handlarze sprzedający swoje towary prosto z mat położonych na ziemi.
Wliczone w cenę
 • Wysokiej jakości rower górski
 • Światła
 • Kask
 • Przewodnik
 • Woda
 • Przekąski
 • Ubezpieczenie
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Grasshopper Adventures Shop, 57 Ratchadamnoen Road, Phranakorn. Dojazd do miejsca spotkania we własnym zakresie. W godzinach szczytu dojazd z cetrum miasta zajmuje co najmniej 1 godzinę. Dojedź skytrain'em do stacji Ratchathewi, a stamtąd weź taksówkę. Jeśli zatrzymałeś się w hotelu nad rzeką, możesz skorzystać z promu do Pier N13, Phra Athit a dalej dojechać taksówką lub tuk tuk. Grasshopper Adventures Shop znajduje się 100 metrów od Pomnika Demokracji, po tej samej stronie co McDonalds. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Dostępna szeroka gama rozmiarów rowerów, od dziecięcych po XXL. Rowery Tagalong mogą być prowadzone przez dzieci, które niedoszły jeszcze do perfekcji w jeździe, dla najmłodszych dostępne są foteliki
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 176)

Organizator:

Grasshopper Adventures

Numer identyfikacyjny produktu: 10943