Więcej zdjęć

Od 154 zł za osobę

Bangkok: Rowerem przez historię

Numer identyfikacyjny produktu: 11032
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Obejrzyj starożytne świątynie i kanały w Bangkoku
  • Poznaj zupełnie inne oblicze miasta z dala od wielkich ulic i centrów handlowych
  • Omiń korki podróżując bocznymi ulicami i alejkami, promem tuż przy domostwach mieszkańców miasta!
Wycieczka w skrócie
Podczas 4-godzinnej jazdy bocznymi ulicami i wąskimi ścieżkami odwiedzisz starożytne światynie i kanały zmierzając w kierunku serca i duszy Bangkoku. Odkryj spokojniejsze oblicze miasta, oddaloną od ruchliwych ulic i korków.
Tego możesz się spodziewać
Poznaj serce tętniącego życiem Bangkoku przemierzając miasto rowerem. Jadąc bocznymi ulicami i wąskimi ścieżkami przekonasz się, że to miasto to coś więcej niż tylko ruchliwe, zakorkowane ulice i drapacze chmur.

Poruszając się po cichych 'soi' i wąskich uliczkach, które przeplatają miasto, odkryjesz starożytne świątynie, zobaczysz też jak naprawdę żyją ludzie nad rzeką Chao Phraya. Trasa prowadzi przez labirynt ulic, z których każda prowadzi do serca i duszy Bangkoku.

Wycieczka rozpoczyna się w Grasshopper Adventures Shop w pobliżu ulicy Khao San, gdzie dostaniesz rower dopasowany i sprawdzony przed wyjazdem. Wyprawa trwa zazwyczaj 3-4 godziny w zależności od grupy.
Wliczone w cenę
  • Rowery górskie wysokiej jakości
  • Kask
  • Przewodnik
  • Woda i przekąski
Miejsce zbiórki

Na miejsce spotkania musisz dotrzeć we własnym zakresie. Jadąc z centrum weź pod uwagę że czas dojazdu z uwagi na godziny szczyty potrwa co najmniej godzinę. Proponujemy dojazd skytrain'em do stacji Ratchatewi a stamtdąd taksówką. Jeśli zatrzymasz się w hotelu nad rzeką, możesz skorzystać z promu do Pier N13 Phra Athit a potem dojechać taksówką lub tuk tuk. Nasz sklep znajduje się zaledwie 100 m od Pomnika Demokracji, po tej samej stronie co McDonalds. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Posiadamy pełen zakres rozmiarowy rowerów od dziecięcych po XXL. Posiadamy również rowery tagalong doskonałe dla dzieci, nie posiadających wprawy w jeździe oraz foteliki dla uczestników z malutkimi dziećmi.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 15)

Organizator:

Grasshopper Adventures

Numer identyfikacyjny produktu: 11032