Atrakcje i wycieczki
Banff

Spaceruj pięknymi szlakami pośród lśniących jezior w samym sercu kanadyjskich Gór Skalistych.

Najciekawsze atrakcje

Banff: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Banff: najczęściej polecane atrakcje

Banff: Rejs po jeziorze Minnewanka

Banff: Rejs po jeziorze Minnewanka

Podziwiaj widoki kanadyjskich Gór Skalistych podczas rejsu po największym jeziorze w Parku Narodowym Banff. Zyskaj szansę zobaczenia owiec, jeleni i kóz górskich wzdłuż brzegu i poznaj kulturę rdzennej ludności, która mieszkała w okolicy, z przewodnika eksperta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i kapitanem w przystani dla łodzi nad jeziorem Minnewanka i rozpocznij swoją przygodę. Szybuj po krystalicznie czystej wodzie tego lodowcowego jeziora i chłoń widoki na góry i błękitne niebo nad tobą. Miej oko na dziką przyrodę na brzegu jeziora, w tym owce wielkorogie, jelenie, kozy górskie, a nawet sporadyczne niedźwiedzie. Podczas rejsu poznaj ciekawe fakty i historie o dzikiej przyrodzie i roślinności zamieszkującej kanadyjskie Góry Skaliste od swoich przewodników. Zanurz się w kulturze rdzennych mieszkańców, którzy nazywali ten obszar domem, i posłuchaj wielu zabawnych legend o tym regionie.

Z Banff: Transfer do Moraine Lake i Lake Louise

Z Banff: Transfer do Moraine Lake i Lake Louise

Zarezerwuj transfer w obie strony między Banff, Moraine Lake i Lake Louise, aby nie martwić się o jazdę samochodem, szukanie taksówki lub dołączanie do tłumów w dużych autobusach Upewnij się, że z łatwością odwiedzisz jezioro Moraine Lake, które zostanie zamknięte dla pojazdów publicznych w 2023 roku. Dzięki tej usłudze transferu masz gwarancję łatwego odwiedzenia Moraine Lake. Co najlepsze, kupon możesz również wykorzystać na kolejny transfer w ramach harmonogramu tego samego dnia, jeśli są dostępne miejsca. Miejsca na podróż powrotną są gwarantowane, jeśli będziesz postępować zgodnie z rozkładem jazdy autobusu. Poniżej znajdziesz rozkład jazdy autobusów: Rozkład poranny #1: Banff (8:30) / Lake Louise (9:30-10:30) / Moraine Lake (11-12) / Banff (13:30) Poranny harmonogram #2: Banff (10:30) / Lake Louise (11:30-12:30) / Moraine Lake (13:00-14:00) / Banff (15:30) Popołudniowy harmonogram trasy: Banff (14:30) -- Lake Louise (15:30-16:30) -- Moraine Lake (17:00-18:00) -- Banff (19:30) Bilet dotyczy przejazdu w obie strony. Jeśli chcesz dostosować harmonogram przejazdu zamiast postępować zgodnie z naszymi harmonogramami powyżej, skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zaplanować z wyprzedzeniem, aby spełnić Twoją prośbę. W większości przypadków jesteśmy w stanie dopasować się do Twojego harmonogramu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza bezproblemowa usługa transferu. W przypadku odjazdu z Banff spotkaj się z nami na parkingu dla autobusów za hotelem Mount Royal. Nie czekaj przed hotelem. UWAGA: powyższy harmonogram jest ogólnym przewodnikiem, autobus może być opóźniony z powodu złego stanu dróg, korków, budowy dróg, nieoczekiwanych zdarzeń, złej pogody itp. Dokładamy wszelkich starań, aby przestrzegać harmonogramu. Zgodnie z przepisami dotyczącymi transportu rodzice lub opiekunowie są odpowiedzialni za zapewnienie fotelika samochodowego lub podwyższenia, jeśli masz niemowlęta lub małe dzieci. Ta wycieczka nie zapewnia fotelików samochodowych ani podwyższeń.

Z Banff: wycieczka krajoznawcza po Lake Louise i Moraine Lake

Z Banff: wycieczka krajoznawcza po Lake Louise i Moraine Lake

Poznaj słynne jeziora Banff podczas wycieczki z przewodnikiem po Lake Louise i Moraine Lake. Wypatruj po drodze zwierząt, takich jak jelenie, łosie i niedźwiedzie, i podziwiaj widoki na Górę Zamkową, zanim dotrzesz do pierwszego tego dnia jeziora. Posłuchaj opowieści swojego przewodnika o Parku Narodowym Banff, jego historii i lokalnych zwierzętach. Ciesz się 30-minutową wizytą nad Lake Louise. Wędruj słynną linią brzegową i rób zdjęcia jeziora na tle gór i lodowca Wiktorii.  Podziwiaj hotel Fairmont Chateau Lake Louise z zewnątrz lub wewnątrz. Odkryj jezioro Moraine, położone w surowej Dolinie Dziesięciu Szczytów z wodospadami i stosami kamieni. Wybierz się na krótki spacer z przewodnikiem do słynnego punktu widokowego Doliny Dziesięciu Szczytów lub zrelaksuj się i podziwiaj jezioro z linii brzegowej. Ciesz się wodą i klonowymi ciasteczkami w jeden z przystanków widokowych. Po 30-minutowej przerwie w punkcie widokowym wróć do Banff i odwieź Cię do hotelu.

Banff: Wieczorna piesza wycieczka o zachodzie słońca i gwiazdach

Banff: Wieczorna piesza wycieczka o zachodzie słońca i gwiazdach

Wybierz się na wieczorny spacer o zachodzie słońca i obserwuj wschodzące gwiazdy, podziwiając przyrodę w odległych miejscach na szlakach. Zobacz zachwycający zachód słońca w górach i poczuj podziw, gdy pojawią się pierwsze gwiazdy. Odkrywaj Park Narodowy Banff jak nigdy dotąd i podziwiaj przyrodę nocą. Bądź w towarzystwie profesjonalnych przewodników górskich i zobacz więcej okolicy przy użyciu czołówek i latarni. Wędruj lokalnymi szlakami wokół Banff i skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby zobaczyć, jak nocny świat budzi się do życia.

Banff/Canmore: Jezioro Louise, jezioro Moraine i kanion Johnston

Banff/Canmore: Jezioro Louise, jezioro Moraine i kanion Johnston

Przeżyj całodniową wycieczkę grupową po najbardziej kultowych jeziorach Parku Narodowego Banff, w tym Lake Louise i Moraine Lake, Vermilion Lakes z Calgary, Banff lub Canmore. Wyrusz na najlepszy szlak turystyczny w Johnston Canyon i odkryj najważniejsze atrakcje miasta Banff. Po udaniu się na miejsce zbiórki w Calgary, Canmore lub Banff, spotkaj się z lokalnym przewodnikiem i wsiądź do klimatyzowanego vana na cały dzień. Jedź w kierunku jeziora Louise i ciesz się doskonałą okazją do zrobienia zdjęcia nad dziewiczym brzegiem jeziora polodowcowego. Kontynuuj podróż do Moraine Lake i podziwiaj spektakularne widoki na malownicze jezioro otoczone górami. Od 15 października do 31 maja jezioro Moraine Lake zostanie zastąpione przez jezioro Minnewanka, kolejne malownicze miejsce. Następnie wybierz się na wędrówkę szlakiem w Johnston Canyon, aby odkryć malownicze wodospady w okolicy (zimą możesz bezpłatnie wypożyczyć raki). Zakończ wycieczkę, zanurzając się w uroku Vermilion Lakes i Banff Avenue, zanim zostaniesz wysadzony w pierwotnym punkcie początkowym.

Park Narodowy Banff: godzinna jazda konna wzdłuż rzeki Bow

Park Narodowy Banff: godzinna jazda konna wzdłuż rzeki Bow

Rozpocznij wycieczkę w Banff, gdzie spotkasz członka biura jeździeckiego, który cię odprawi i zapewni ci kask na jazdę. Stamtąd wyjdź z powrotem na słońce i spotkaj swojego wiernego konia. Za pomocą stopnia wejdź na konia pod kierunkiem przewodnika i naucz się podstawowych technik jazdy konnej. Podążaj za swoim przewodnikiem wzdłuż spokojnej rzeki Bow i obok historycznych gorących źródeł Cave and Basin - pierwotnego miejsca narodzin Parku Narodowego Banff. Obszar ten jest domem dla dzikich zwierząt pośród gęstych bagien i trawiastych łąk. Po drodze podziwiaj dziewicze widoki na wspaniałe Góry Skaliste. Po 1 godzinie malowniczej jazdy konnej wróć do stajni, gdzie wysiądziesz i pożegnasz się z koniem kilkoma pożegnalnymi poklepaniami.

Banff: Kananaskis River Whitewater Rafting Tour

Banff: Kananaskis River Whitewater Rafting Tour

Kananaskis Whitewater Tour to rafting, którym każdy może się cieszyć. Od zabawnych fal po malownicze krajobrazy, przebijanie się przez bystrza, po wypełnione zabawą gry na spokojniejszych odcinkach rzeki; ta wycieczka ma coś dla każdego. Nie daj się zwieść tej rzece klasy 2-3, zapewnia ona duże pluski z uderzeniami serca. Spotykamy się w naszej bazie rzecznej lub zarezerwuj transfer z Canmore, kontaktując się z Canadian Rockies Rafting. Zostaniesz powitany i zameldowany przez jednego z naszych niesamowitych członków zespołu. Następnie ubieramy się w dostarczony kombinezon, kask, buty, kamizelkę ratunkową i kamizelkę ratunkową, zbieramy się wokół naszej tratwy demonstracyjnej, aby przejść odprawę bezpieczeństwa i załadować autobusy na 5 minut jazdy do miejsca. Na miejscu spotkasz swojego zabawnego i zaufanego przewodnika. Zwróć szczególną uwagę na polecenia wiosłowania i ogólne instrukcje dotyczące czasu spędzonego na rzece. Teraz wskocz do tratwy i ruszajmy na rafting! Po pełnej wrażeń przygodzie wrócisz do naszych autobusów na szybką 10-minutową przejażdżkę z powrotem do naszej bazy rzecznej, aby się przebrać i napić orzeźwiającego napoju bezalkoholowego. Otrzymasz również informacje o tym, gdzie możesz obejrzeć i kupić zdjęcia z wycieczki. Twoja przygoda dobiegła końca, jeśli skorzystałeś z naszego transportu z Canmore, jesteśmy gotowi zabrać Cię z powrotem, jeśli spotkałeś się z nami w River Base, możesz cieszyć się resztą czasu w kanadyjskich Górach Skalistych. Nie smuć się, będziemy tu, gdy tylko będziesz gotowy na więcej zabawy!

Banff: wieczorna wycieczka z przewodnikiem po dzikich zwierzętach

Banff: wieczorna wycieczka z przewodnikiem po dzikich zwierzętach

Wybierz się na wieczorne safari i odkryj zwierzęta w Banff. Prowadzony przez twojego przewodnika eksperta, przeżyj spotkania z dziką przyrodą o zmierzchu. Gdy słońce zachodzi za skalistymi szczytami, dzika przyroda Parku Narodowego Banff staje się bardziej aktywna w chłodnych godzinach przed zmrokiem. Skorzystaj z okazji, aby być blisko niektórych z najdzikszych mieszkańców Banff. Zobacz łosia przechadzającego się po polanie lub owcę bighorn pasącą się na alpejskiej łące. Czasami możesz nawet zobaczyć niedźwiedzia grizzly węszącego przez krzak jagód. Poproś swojego przewodnika, aby zabrał Cię na utwardzoną wycieczkę autobusem drogowym, gdzie najprawdopodobniej zobaczysz stworzenia z Gór Skalistych. Dowiedz się, jak park chroni te zwierzęta i ich naturalne środowisko przed wieloma zagrożeniami dla ekosystemu.

Z Banff: Wycieczka na lodowiec Athabasca i pole lodowe Columbia

Z Banff: Wycieczka na lodowiec Athabasca i pole lodowe Columbia

Odkryj lodowiec Athabasca podczas wycieczki z przewodnikiem z Banff. Podróżuj malowniczą drogą Icefields Parkway i wsiądź do pojazdu Ice Explorer, aby odkrywać niesamowity lodowiec. Przeżyj zapierające dech w piersiach widoki na dolinę Sunwapta, przechodząc przez Glacier Skywalk. Odbierz ze swojego hotelu Banff nowoczesnym minibusem przez przyjaznego przewodnika. Wyjeżdżając z Banff, Twój przewodnik powita Cię na wycieczce z przeglądem, dokąd udasz się, gdy usiądziesz i będziesz cieszyć się jazdą wzdłuż Icefields Parkway, jednej z najpiękniejszych tras widokowych na świecie. Skorzystaj z wycieczki, podczas której nie musisz nawigować ani obserwować drogi. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i skup się na amfiteatrze gór wznoszącym się nad nami, patrząc na dziką przyrodę na skraju lasu. Zatrzymaj się w Columbia Icefield Glacier Discovery Center i wsiądź do pojazdu Ice Explorer. Wjedź na lodowiec Athabasca, poznaj jego historię i poświęć trochę czasu na podziwianie widoków. Dotknij tej starożytnej tafli lodu, a nawet napij się czystej, zimnej wody prosto z lodowca. Udaj się na pobliską szklaną podłogę Glacier Skywalk i podążaj 1-kilometrowym chodnikiem, który prowadzi na platformę, na której szkło jest wszystkim, co oddziela Cię od 918-metrowego spadku. Zobacz gigantyczne lodowce wznoszące się nad tobą i podziwiaj widoki na spektakularną dolinę Sunwapta rozłożoną poniżej. Ciesz się malowniczym przystankiem na obfity zapakowany lunch z kanapką, sokiem, owocami, frytkami i ciasteczkami. Odwiedź kultowe zabytki wzdłuż Icefields Parkway, takie jak Bow Lake, górny bieg potężnej rzeki Bow, zanim wrócisz do Banff.

Banff: Sunshine Sightseeing Gondola i wyciąg krzesełkowy Standish

Banff: Sunshine Sightseeing Gondola i wyciąg krzesełkowy Standish

Ciesz się malowniczą przejażdżką gondolą Banff Sunshine Sightseeing Gondola i wyciągiem krzesełkowym Standish Sightseeing. Wybierz się na 2 zapierające dech w piersiach przejażdżki na wysokość 7825 stóp. Przygotuj się na niesamowite widoki na okoliczne kanadyjskie Góry Skaliste i ich krystalicznie czyste alpejskie jeziora. Banff Sunshine Gondola mieści 8 pasażerów w kabinie, pozwalając cieszyć się jazdą z rodziną i przyjaciółmi. Zacznij od podstawy na wysokości 5442 stóp i ciesz się 22-minutową przejażdżką gondolą na szczyt Sunshine Village na 7083 stóp. Gdy już tam będziesz, wybierz się na wędrówkę, aby odkryć ten najlepszy ośrodek narciarski i podziwiaj widoki na dolinę i jej dzikiej przyrody. Z Sunshine Village wybierz się na 8-minutową przejażdżkę wyciągiem krzesełkowym Standish na wysokość 7825 stóp - najwyższą wysokość widokową z dostępem do wyciągu w Parku Narodowym Banff. Podziwiaj 360-stopniowe, zapierające dech w piersiach widoki na Park Narodowy Banff i majestatyczne Canadian Rockies.

Często zadawane pytania dotyczące: Banff

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Banff

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Banff to:

Banff – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Banff: Najciekawsze atrakcje

Banff: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Banff: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Banff? Kliknij tutaj.

Banff: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(2300 recenzji)

Drukarnia działalność komercyjna. Nie znaleźliśmy ciepła, a raczej bok łańcucha: ważenie, instrukcje, przydział konia, jazdę, szybkie zdjęcie po przyjeździe i ciao gotowe na nową grupę. Szkoda....niestety ścieżka była chaotyczna z powodu błota i robót drogowych, ale odcinek, w którym jechaliśmy wzdłuż rzeki Bow, był przyjemny.