Bali
zwiedzanie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1239 opinii

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Ma-dé było absolutną ucztą! Kochaliśmy z nim dzień. On jest nie tylko fantastycznym przewodnikiem, ale ma także świetne poczucie humoru - a także może być gwiazdą wśród innych przewodników! Miał dla nas wiele fajnych faktów i czuliśmy, że naprawdę wiele się nauczyliśmy o kulturze balijskiej i Ubud. Gorąco polecam !!!

Polecamy bardzo, byliśmy z 3 letnim dzieckiem, sporo zwiedziliśmy, kierowca Nikky bardzo pomocny, czekał na nas w każdym miejscu jakie wybraliśmy na trasę. Pomimo deszczu dzień bardzo udany, zapomnieliśmy parasoli, on nas uratował. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie.

Wycieczka bardzo udana! Nasz kierowca Wayan był bardzo miły, cierpliwy i pomocny ;)

Kierowca Eddie wzorowy. Kontaktowy, pomocny i doskonały w prowadzeniu samochodu