Bali Spotkania z lokalną społecznością

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2589 opinii

Bagus took us around Ubud in an air conditioned vehicle. He gave us some background to Bali, temples, houses, economy, daily life and food etc. He was very kind, dropped us off at the shop when we needed and waited for us if we took longer than predicted for each activity. We very much recommend Bagus as the guide and driver, he knows it all and speaks English well! The whole trip was very chill, full of activities and excellent pictures that Bagus took of us!

Wycieczka była dla nas idealna i zaprowadziła nas do wielu miejsc w jeden dzień. Przewodnik był świetny, szybki, bardzo ostrożny kierowca i opracował nasz plan podróży. Uwielbialiśmy 1 milę Campuhsn Ridge Walk, pola ryżowe i Bird Park. Powinniśmy mieć trochę indonezyjskich $, aby zapłacić za małe opłaty za wstęp, ale nasz wspaniały przewodnik pokrył to i spłaciliśmy mu w dolarach. Świetny dzień!!

Nasz przewodnik był bardzo dobry i przyjazny, dostaliśmy dokładnie to, za co zapłaciliśmy. Na jednym z przystanków wymagało to opłaty za wstęp, która w tym czasie nie miała wystarczającej ilości gotówki, a żaden bankomat wokół naszego kierowcy hojnie dał nam pieniądze do pożyczenia, co było miłe. Gorąco polecam, jeśli chcesz wykonywać pewne czynności, ale nie chcesz spędzać na nich 10 godzin?

Nasz przewodnik Bisma był niesamowity. Był bardzo kompetentny i poświęcił czas na wyjaśnienie wszystkiego, a także był nami zainteresowany i bardzo chciał się uczyć. Jego angielski był doskonały. Wyszedł, aby upewnić się, że spędziliśmy wspaniały dzień, i zabrał nas do asów z dala od tłumów, o których nie wiedziałbyś

Edi był fantastycznym przewodnikiem, nie mógł bardziej polecić! Dziękuję Edi za bycie niezwykle pomocnym i podzielenie się wiedzą o tych niesamowitych miejscach!