Bali
wyprawa na plażę

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wyprawa na plażę: Popularne w kategorii Bali

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wyprawa na plażę w: Bali

Oprócz atrakcji typu wyprawa na plażę jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 703 opinii

Tour muy completo, un buen resumen de Bali en dos días. Son 10hs cada día, así que, es un tour un poco intenso, pero si vas por un solo un fin de semana es correctamente lo que necesitas. Me tocó Iwayan de guia. La verdad muy buen guia, te explica las cosas bien y sabe donde están los mejores spoty para fotos. Muy amable, siempre estaba atento a solucionar los problemas que podrías tener por ser turista (propinas para baño, no tener que hacer filas itp.).

Najlepszą częścią podróży jest nasz gościnny przewodnik, Dharma! Będziesz się bawił i zaopiekował co najmniej godzinę wcześniej niż godzina rozpoczęcia wycieczki, a on jest naprawdę cierpliwy i pomaga nam poruszać się po lokalnym tłumie wszędzie. Te dwa dni minęły jak wiatr, a on nie naciskał nas do niczego, ale także upewniał się, że zawsze jesteśmy na czas na zajęcia. Spędziliśmy z Dharmą najlepszy czas i mamy nadzieję, że wkrótce znów go zobaczymy.

Wycieczka była dla nas idealna i zaprowadziła nas do wielu miejsc w jeden dzień. Przewodnik był świetny, szybki, bardzo ostrożny kierowca i opracował nasz plan podróży. Uwielbialiśmy 1 milę Campuhsn Ridge Walk, pola ryżowe i Bird Park. Powinniśmy mieć trochę indonezyjskich $, aby zapłacić za małe opłaty za wstęp, ale nasz wspaniały przewodnik pokrył to i spłaciliśmy mu w dolarach. Świetny dzień!!

Nasz przewodnik był bardzo dobry i przyjazny, dostaliśmy dokładnie to, za co zapłaciliśmy. Na jednym z przystanków wymagało to opłaty za wstęp, która w tym czasie nie miała wystarczającej ilości gotówki, a żaden bankomat wokół naszego kierowcy hojnie dał nam pieniądze do pożyczenia, co było miłe. Gorąco polecam, jeśli chcesz wykonywać pewne czynności, ale nie chcesz spędzać na nich 10 godzin?

Zrobiłem trasę z Joni i było super! Gorąco polecam tę wycieczkę, a zwłaszcza z Joni. Był bardzo pomocny, wyjaśniał wiele o wyspie i kulturze i zrobił dla mnie piękne zdjęcia na Instagram itp. Cała podróż była idealna!