Bali wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 251
Sortuj według:
Strona 1 z 16

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1892 opinii

Trzeba to zrobić! Widok o wschodzie słońca był spektakularny. Wędrówka była dość energiczną, bardzo stromą wspinaczką przez solidne 1,5 godziny. Przygotuj się na pocenie się. W górę wystarczyła koszulka, a potem kurtka, żeby założyć ją raz na górę (wiatr na spoconych ubraniach sprawia, że szybko robi się chłodno). Nasz przewodnik Patrick był bardzo przyjazny i zapewnił, że wszyscy czujemy się komfortowo i swobodnie przez cały czas. Wyróżniająca się wzmianka o naszym kierowcy Charly, który odebrał nas o 3 nad ranem, był bardzo przyjazny i przychylny. Nie mieliśmy planów po trekkingu, więc pomógł nam znaleźć gorące źródło i świetne miejsce do jedzenia. Poszedł całkowicie z siebie i absolutnie sprawił, że nasz dzień. Wielkie dzięki za niesamowite wrażenia!

Odbiór w naszym hotelu i transfer działał świetnie. Nasz przewodnik Topan był bardzo miły, uprzejmy i odpowiadał na każdą osobę (w sumie było 5 wczasowiczów) z ich indywidualnymi życzeniami i pytaniami. Nawet gdybyśmy chcieli zostać w jednym miejscu dłużej niż planowaliśmy, nie stanowiło to żadnego problemu. Dużo widzieliśmy i otrzymaliśmy wiele informacji od Topana. Zdecydowanie możemy polecić wycieczkę.

I couldn’t have a better person as Sue! He was great as a driver, guide and photographer! The trip was beyond my expectation! Despite the rain Sue try’s to make the trip still very interesting and he makes me feel so comfortable. I really recommend this trip to everyone who wants to see nice spots in Bali! Thank you Sue, you make my day❤️

Takie niesamowite przeżycie, aby uzyskać najlepszy widok na moje życie! Wira, mój kierowca wycieczki, sprawił, że podróż była jeszcze przyjemniejsza. Zapewnił wszystko, czego potrzebowałem i dał dużo lokalnej wiedzy i historii. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu zabawne doświadczenie i zarezerwowałbym coś, gdyby Wira była moim przewodnikiem.

The guide was really nice and helpful and had a big knowledge about Nusa Penida and Balinese culture. He answered questions we asked during the trip.