Wybierz daty
Bali

wycieczki

wycieczki: Popularne w kategorii Bali

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Bali

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1892 opinii

Bello nasz przyjazny przewodnik i kierowca odebrali nas z hotelu o ustalonej godzinie. Wyposażeni w napoje iw dobrym humorze udaliśmy się do portu łodzią motorową. Po drodze poznaliśmy wiele ciekawostek o kraju i kulturze. Trzeba było wejść na pokład innym statkiem. Po krótkich 20 minutach dotarliśmy do Nusa Penida. Nasze wczesne przybycie dało nam prawie puste miejsca na zdjęcia. Nie zapominając o umiejętnościach wspinaczkowych naszego przewodnika Bello, który szybko wspinał się po drzewach, aby udoskonalić motyw. Ogromne podziękowania na miejscu. Kierowca również wykonał dobry wysięgnik, dzięki czemu bez problemu wróciliśmy do hotelu. Kciuki w górę i jeśli możesz, poproś TRIPGURU o Bello. Do zobaczenia wkrótce na Bali!

Mój przewodnik, pan Tawan, ma dużą wiedzę na temat odwiedzanych przez nas witryn, takich jak szablony. Jest również uprzejmy i taktowny, więc bardzo mi się podobała wycieczka. Zdecydowanie polecam, jeśli chcesz prywatną wycieczkę. Ponadto może również mówić po japońsku, a także po angielsku i indonezyjsku.

Nasz kierowca i przewodnik był bardzo dobry, miły, dobrze poinformowany i mówił doskonale po niemiecku. Oczywiście przygotował rekomendację trasy, którą elastycznie dostosował do naszych życzeń. Wyjazd i przyjazd wieczorem do różnych hoteli również nie stanowił problemu. Wysoce rekomendowane.

Nasza trasa była świetna! Julie była fantastycznym przewodnikiem. Była bardzo kompetentna, mówiła doskonale po angielsku, jechała bezpiecznie i pozwoliła nam w pełni spersonalizować naszą wycieczkę. Dała nam również wiele wskazówek na resztę naszego pobytu i zrobiła nam świetne zdjęcia.

My driver's name was Strawberry. Great driver who went where we wanted. took a lot of pictures. Funny and very friendly I recommend him