Wybierz daty
Bali

wycieczki po dzielnicach miasta

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Bali

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Bali

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Bali obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3145 opinii

Mój przewodnik, pan Tawan, ma dużą wiedzę na temat odwiedzanych przez nas witryn, takich jak szablony. Jest również uprzejmy i taktowny, więc bardzo mi się podobała wycieczka. Zdecydowanie polecam, jeśli chcesz prywatną wycieczkę. Ponadto może również mówić po japońsku, a także po angielsku i indonezyjsku.

Naszym przewodnikiem był dżentelmen o imieniu Made, który był doskonałym przewodnikiem wycieczek. Jednodniowa wycieczka do Ubud była niesamowita - w dużej mierze dzięki doskonałej obsłudze i dzieleniu się wiedzą przez Made o historii różnych miejsc. Gorąco polecam zaangażowanie Get Your Guide!

Nasz kierowca i przewodnik był bardzo dobry, miły, dobrze poinformowany i mówił doskonale po niemiecku. Oczywiście przygotował rekomendację trasy, którą elastycznie dostosował do naszych życzeń. Wyjazd i przyjazd wieczorem do różnych hoteli również nie stanowił problemu. Wysoce rekomendowane.

Nasza trasa była świetna! Julie była fantastycznym przewodnikiem. Była bardzo kompetentna, mówiła doskonale po angielsku, jechała bezpiecznie i pozwoliła nam w pełni spersonalizować naszą wycieczkę. Dała nam również wiele wskazówek na resztę naszego pobytu i zrobiła nam świetne zdjęcia.

My driver's name was Strawberry. Great driver who went where we wanted. took a lot of pictures. Funny and very friendly I recommend him