Bali
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Bali

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3145 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Nasz przewodnik Wayan był przyjazny i wspaniały! Zabrał nas do wielkich zabytków w ubud w wygodnym samochodzie, a my mieliśmy nawet dodatkową sesję degustacji kawy. Wodospady były naprawdę piękne, a nasz przewodnik pomógł nam zrobić naprawdę ładne zdjęcia. Wart swojej ceny i gorąco polecam! Jedyną rzeczą, która mogłaby być lepsza, może być poinformowanie nas, jak zorganizowana zostanie trasa. Byłem zdezorientowany, dlaczego nie poprosili o mój plan podróży w przeciwieństwie do innych dostosowywanych tras i nie wiedziałem, że skontaktują się ze mną tylko w nocy przed trasą w celu potwierdzenia.

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Bardzo interesujące doświadczenie. Długi dzień i wiele przeżyliśmy. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i świetny kierowca. Na naszym drugim przystanku trochę więcej informacji na temat tego, co robimy i ramy czasowe byłyby pomocne. Świetnie byłoby uzyskać więcej informacji kulturowych i historycznych podczas jazdy samochodem i utknięcia w korku.

Najlepsza wycieczka i przewodnik, jaki kiedykolwiek miałem Nyoman Wijaya był najlepszym przewodnikiem w historii. Był tak dobrze poinformowany o wszystkim i dla nas zrobił wszystko. Szczerze mówiąc najlepszy przewodnik w historii. Chciałbym codziennie jechać na trasę Best of Bali. Dziękuję za najlepszy dzień na Bali.