Bali
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki piesze: Popularne w kategorii Bali

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1533 opinii

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Co za niesamowite przeżycie. Odbiór był fantastyczny, mój przewodnik był tam na czas. Mój przewodnik był taki miły i łaskawy. Byłam jedyną osobą na Tripie, a on łaskawie zabrał mnie do kilku dodatkowych miejsc, których potrzebowałem, wciąż trzymając się trasy. Jestem samotną podróżniczką i przez cały czas czułem się bezpiecznie. Uwielbiałem całe doświadczenie. Dzięki Trip Guru. Zrobili dobrze.

Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i podzielił się z nami informacjami na temat Baki podczas naszej podróży. Uwielbiamy wszystkie działania. Po prostu przygotuj się na przejście wielu kroków do wodospadu i przynieś przekąski między posiłkami. To dzień pełen przygód.

Wszystko było bardzo dobrze, ale dostęp do wodospadu jest trudny z bardzo śliskimi kamieniami, które nie pozwoliły nam pływać z obawy przed kontuzją. Upadki miały miejsce przed nami ... w przeciwnym razie małpi las, pola ryżowe i tanah po prostu idealne miejsce

Szczęśliwie wyjechałem i zabrałem kierowcę do siebie (partnera i mnie) na cały dzień. Był doskonałym sposobem, aby zobaczyć wszystko bez kłopotów z nawigacją / jazdą. Bardzo dobry i bezpieczny kierowca.