Bali
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 851
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bali

Bali

Bali: Najciekawsze atrakcje

Bali: Wycieczki i bilety

Bali: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Bali

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Bali lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(9318 recenzji)

Tom i Roger byli doskonałymi przewodnikami, robili wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić nam niezapomniany dzień. Zrobiłem zdjęcia wszystkiego i upewniłem się, że uchwycono całe piękno wyspy. Pojechaliśmy z naszym 2-latkiem i był bardzo gorący dzień i mógł być bardzo trudny z niewłaściwymi przewodnikami, ale Tom i Roger zadbali o to, żeby świetnie się bawiła. Jak większość Balijczyków, których spotkasz, oni fantastycznie radzili sobie z dziećmi. Adrian, nasz kierowca na łódź i Lim, nasz kierowca z powrotem, również byli bardzo przyjaźni i nie mogli być bardziej pomocni. Nie mogłem wystarczająco polecić!

Zdecydowanie polecam to doświadczenie! Mieliśmy szczęście, że powitał nas Adi, lokalny przewodnik pochodzący z Nusa Penida. Był bardzo uważny i uwielbiał z nami rozmawiać po drodze. Miał duże doświadczenie na krętych drogach Nusa i sprawił, że czuliśmy się bardzo bezpiecznie przez cały dzień. Co więcej, zaproponował, że zrobi zdjęcia we wszystkich punktach i uniknie tłumów. Wyspa jest niesamowicie piękna i wciąż bardzo nietknięta, uwielbiamy ją i gorąco polecamy!

Putz to bardzo miła osoba i bezpieczny kierowca. Wszędzie wokół czułem, że jestem w dobrych rękach. Putu polecił mi także kilka niezbyt zatłoczonych świątyń i restaurację, w której można zjeść ryby, co było świetne z dala od głównej ulicy! Dziękuję Putu! Mogę tylko polecić!

Wycieczka przeszła nasze oczekiwania - cudowne wrażenia, wszystko punktualne i Pan Adika bardzo miły , pomocny i wykazywał duża inicjatywę. Polecamy!!!

fantastyczny. putu był przyjazny i pouczający. uwielbialiśmy nasz dzień. na pewno pojadę z nim ponownie, jeśli wrócimy.