Wybierz daty

Wycieczki całodniowe z: Bali

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 79
Sortuj według:
1 - 16 / 79

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 9318 opinii

Fantastyczna podróż. Przewodnicy bardzo przyjaźni i kompetentni. Tak chętnie zaspokoisz wszystkie Twoje potrzeby. Poprosiliśmy o pójście na huśtawkę na tarasie, którą zabrali nam dodatkowo w drodze powrotnej. Gorące źródła były bardzo dobre. Śniadanie wliczone w cenę i było bardzo miłe (nawet dla wybrednych smakoszy), najlepszy widok na Bali. Padał deszcz, ale nie zwilżył dnia (gra słów nie zamierzona). Nie zapomnij o kremie do opalania, nawet jeśli pada deszcz. Zabytkowy samochód tak stylowy, idealny do zdjęć, wygodnych siedzeń i przestronny nawet dla wysokich ludzi (mam 6 stóp i 3 m wzrostu). Możliwość kontaktu przez WhatsApp. Polecam jako najlepszą rzecz do zrobienia na Bali ze względu na styl i kulturę.

Wysoce rekomendowane! Od wspinaczki na plantację kawy wszyscy przewodnicy są bardzo uprzejmi i dużo opowiadają o scenerii i historii góry Batur. Ciepłe ubranie jest niezbędne, szczególnie w oczekiwaniu na zachód słońca, ponieważ w górach może być bardzo chłodno. Chociaż na ulicę od naszego hotelu nie można było podejść, nasz kierowca Wayan Bagonk skontaktował się z nami bezpośrednio i sprawił, że przyjazd i wyjazd był bardzo nieskomplikowany. Oprócz wyjątkowego wschodu słońca na górze polecamy również kawiarnię i degustację herbaty! Kawiarnie z awokado i luwakiem są bardzo smaczne i można je kupić na plantacji.

Niesamowite przeżycie! Widok z góry zapiera dech w piersiach! Jedyną rzeczą, o której pamiętam, jest to, że ta podróż może być trudna, jeśli nie jesteś w formie. Muszę przyznać, że walczyłem w drodze na górę. Ale nasz przewodnik był miły i wyrozumiały i pozwalał mi robić przerwy, kiedy potrzebowałem. Ale doświadczenie z Bycia na szczycie było tego warte. A potem wspaniale zrelaksować się w gorących źródłach!

Everything was as planned. We contacted by WhatsApp with Rafting Company and Driver. Before we were on raft, our guide tought us about what to do and dont. Our ride was excellent, not fast not slow, with crazy moments and beautiful views. We recommend you this trip :)

Uwielbialiśmy to doświadczenie! Dobrze spędzone i zabawne popołudnie podczas naszej podróży poślubnej. Polecamy