Wybierz daty
Bali

Wi-Fi & karty SIM

  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wi-Fi & karty SIM w: Bali

Oprócz atrakcji typu Wi-Fi & karty SIM jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Wi-Fi & karty SIM w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Otrzymałem bonus 2 GB na 6 GB, które były już zawarte w pakiecie. Karta Sim działała doskonale, gdziekolwiek poszliśmy (Ubud, Kintamani, Pura Ulun Danu Batur), a do tego dostaliśmy kilka punktów milowych. Niesamowita okazja. Polecaj to każdemu :) Tylko upewnij się, że kupując to, wpisz numer z działającym numerem WhatsApp, to ułatwi wszystkim kontakt :)

Są w pełni zadowoleni. Komunikacja 1a! Zaproponowano nam również podróż do hotelu, jeśli będziemy mieli problemy, ale na szczęście ich nie mieliśmy. Dostaliśmy też 8 zamiast zaledwie 6 GB. Wskazówka: po prostu poproś o przelew z poprzedniego kontaktu WhatsApp, pod względem ceny warto :)

Wszystko działało cudownie! Wszystko bez żadnych problemów. Dobra komunikacja, więc najlepiej zalogować się bezpośrednio do WiFi na lotnisku. Mogę tylko polecić go na pobyt na Bali, ponieważ nie wszystkie sieci WiFi spełniają swoje obietnice.

Galang był bardzo uprzejmy i czekał na mnie cierpliwie, kiedy mój przyjazd opóźnił się, a nawet pomógł mi z bagażem i taksówką. Karta SIM była w porządku, dane nie były tak świetne, ale mogłem powiedzieć, jak to jest.

Czekaliśmy kilka godzin na lotnisku, ponieważ nasz lot był opóźniony, a biuro imigracyjne na Bali pracowało powoli. Dziękuję za cierpliwość!