Bali
wellness i spa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 18 opinii

Absolutnie fantastyczny dzień! Mój partner i ja zrobiliśmy to jako nasza pierwsza aktywność na Bali i byliśmy zaskoczeni. Eri nas oprowadzał przez cały dzień, który był bardzo rozmowny i informował o Bali i ogólnie o okolicy. Kiedy faktycznie wspięliśmy się na Mt. Batur mieliśmy Komanga jako naszego przewodnika. Był genialnym, przyjaznym facetem i był więcej niż szczęśliwy, że nasza grupa nie spieszy się, idąc szlakiem. Kiedy dotarliśmy na szczyt, pozwolił nam zrobić dużo zdjęć (a nawet dał kilka wskazówek fotograficznych!) Komang zdecydowanie sprawił, że to wydarzenie było bardziej niezapomniane. Gorące źródła w drodze powrotnej były zdecydowanie potrzebne, a krótka wizyta na plantacji była mile widzianym objazdem, mimo że szczególnie nie pijemy kawy!

Kochałem ten dzień. Miałem niesamowitego przewodnika. Był punktualny, pełen szacunku i radości spędzania z nim przez cały dzień. Miałem okazję odwiedzić dwóch uzdrowicieli - jednego rano i jednego wieczorem, odwiedzić fontanny, gdzie się oczyszczałem, a potem przerwać na obiad. Dwipa - przewodnik turystyczny zabrał mnie w najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek jadłem obiad. Widok był spektakularny. Zjadłem obiad na moście w lesie. Dwipa (przewodnik wycieczki) pozwolił mi zmienić plan popołudniowy, abym mógł pójść do drugiego uzdrowiciela, a następnie odwiedzić piękne pole ryżowe. Miałem nawet okazję pójść na słynną huśtawkę na polu ryżowym. W sumie wspaniały dzień. Dwipa był najlepszym przewodnikiem, jakiego spotkałem. Dużo podróżuję.

Jestem wybrednym podróżnikiem i trudno zadowolić turystę. Jeśli szukasz duchowego przewodnictwa, aby się odnowić, to oświeci cię od środka. Bez wątpienia. Specjalne podziękowania dla mojego przewodnika IWayana Kar, który całkowicie dostosował mój dzień. Robił wszystko, aby wprowadzić mnie w balijską kulturę. Poznaliśmy też dobrych przyjaciół.

Miałem szczęście, że Raka był moim przewodnikiem. Był bardzo uprzejmy, pełen szacunku i pomocny. Podczas wycieczki podzielił się także wieloma interesującymi i użytecznymi informacjami, szczegółowo odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że mam przyjemną podróż! Całkowicie polecam podróż.

Super przygoda w klasycznym kabriolecie. Wspinanie się na wulkan, safari przez pole lawy gdzie żadna osobówka nie da rady. Kąpiel w gorących zrodlach. Ponowna wspinaczka na koronę krateru, Świetny lunch z widokiem na kaldere. Gorąco polecam, a miłośnikom klasycznych samochodów w szczególności