Bali Sporty na świeżym powietrzu

  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 134
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

To doświadczenie było absolutnie wyjątkowe, ale nie dlaczego miałbyś myśleć. Tak, trasa jest całkiem fajna, a miejsca, które można zobaczyć, są oszałamiające, ale to, co sprawiło, że ta trasa jest wyjątkowa, to mój NIESAMOWITY przewodnik turystyczny Sarbuja. Z jakiegoś powodu nikt inny nie zarezerwował tej trasy, więc dostałem prywatną wycieczkę z Sarbują i powiem ci, że zrobił wszystko, aby była wyjątkowa. Spełniał każdą moją prośbę, w tym przerwy na kawę i łazienkę (pokazał mi nawet swoją ulubioną kawiarnię w wiosce) i absolutnie niesamowity lunch w naprawdę lokalnej restauracji bez turystów oprócz mnie. Kupił mi też najlepszą kolbę kukurydzy w moim życiu (a jestem Meksykanką) i pokazał mi świątynię swojej rodziny, co było niezwykle miłym akcentem. Zakończyliśmy zatrzymaniem się na tarasie ryżowym z niesamowitymi widokami i zrobiliśmy mały spacer. Cieszyłem się z każdej rozmowy, jaką z nim prowadziłem, a on wiele mnie nauczył o kulturze i religii Bali. Jeśli planujesz wziąć udział w

Trzeba to zrobić! Widok o wschodzie słońca był spektakularny. Wędrówka była dość energiczną, bardzo stromą wspinaczką przez solidne 1,5 godziny. Przygotuj się na pocenie się. W górę wystarczyła koszulka, a potem kurtka, żeby założyć ją raz na górę (wiatr na spoconych ubraniach sprawia, że szybko robi się chłodno). Nasz przewodnik Patrick był bardzo przyjazny i zapewnił, że wszyscy czujemy się komfortowo i swobodnie przez cały czas. Wyróżniająca się wzmianka o naszym kierowcy Charly, który odebrał nas o 3 nad ranem, był bardzo przyjazny i przychylny. Nie mieliśmy planów po trekkingu, więc pomógł nam znaleźć gorące źródło i świetne miejsce do jedzenia. Poszedł całkowicie z siebie i absolutnie sprawił, że nasz dzień. Wielkie dzięki za niesamowite wrażenia!

The greatest sunrise I've ever seen in my life. From the hotel, I was picked up on time by a very nice Mr. Abut, who then took us to the meeting point under the volcano. There we were picked up by the equally nice and kind Mrs. Kadek, with whom we climbed the volcano. She was extremely nice, helpful and understanding and at the very top she took beautiful photos of us. I recommend this trip the most, because the views are amazing and the service from the driver with Mr. Abut and the guide Mrs. Kadek is an amazing combination

Takie niesamowite przeżycie, aby uzyskać najlepszy widok na moje życie! Wira, mój kierowca wycieczki, sprawił, że podróż była jeszcze przyjemniejsza. Zapewnił wszystko, czego potrzebowałem i dał dużo lokalnej wiedzy i historii. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu zabawne doświadczenie i zarezerwowałbym coś, gdyby Wira była moim przewodnikiem.

The guide was really nice and helpful and had a big knowledge about Nusa Penida and Balinese culture. He answered questions we asked during the trip.