Bali
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Bali

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Bali obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 7 opinii

Wycieczka była dla nas idealna i zaprowadziła nas do wielu miejsc w jeden dzień. Przewodnik był świetny, szybki, bardzo ostrożny kierowca i opracował nasz plan podróży. Uwielbialiśmy 1 milę Campuhsn Ridge Walk, pola ryżowe i Bird Park. Powinniśmy mieć trochę indonezyjskich $, aby zapłacić za małe opłaty za wstęp, ale nasz wspaniały przewodnik pokrył to i spłaciliśmy mu w dolarach. Świetny dzień!!

Odbiór z hotelu odbył się na czas, a następnie udaliśmy się około 1 godziny do miejsca docelowego, w którym wyposażono nas w kamizelki ratunkowe i kaski. Szafki są dostępne do przechowywania kosztowności lub możesz zabrać ze sobą małe przedmioty w wodoodpornej torbie Guides, kiedy wrócimy, dostępne są prysznice i ręczniki, a następnie lunch w formie bufetu.

Niesamowite musi zrobić aktywność podczas wizyty w Ubud. Sceneria jest spektakularna !! Nasz przewodnik był doskonały i bardzo doświadczony. Przez cały czas bezpieczny. Tak dużo zabawy. To był mój drugi raz rafting w Ubud i wrócę.

Zrobiłem trasę z Joni i było super! Gorąco polecam tę wycieczkę, a zwłaszcza z Joni. Był bardzo pomocny, wyjaśniał wiele o wyspie i kulturze i zrobił dla mnie piękne zdjęcia na Instagram itp. Cała podróż była idealna!

Super spędzony dzień. Mega pozytywni ludzie i piękne widoki.