Bali
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 7 opinii

Wycieczka po wschodzie słońca jest niesamowita. Mieliśmy najbardziej niesamowity wschód słońca i mieliśmy szczęście zobaczyć, jak wiele delfinów bawi się wokół nas przez 2 godziny. Potem nastąpiły wodospady i świątynie. Mój przewodnik Wayan był świetny, a odbiór był bardzo punktualny. Zaproponował też, że zrobi dla mnie wiele zdjęć, gdy podróżuję sam. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Odbiór z hotelu odbył się na czas, a następnie udaliśmy się około 1 godziny do miejsca docelowego, w którym wyposażono nas w kamizelki ratunkowe i kaski. Szafki są dostępne do przechowywania kosztowności lub możesz zabrać ze sobą małe przedmioty w wodoodpornej torbie Guides, kiedy wrócimy, dostępne są prysznice i ręczniki, a następnie lunch w formie bufetu.

Dziękuję bardzo za to doświadczenie! Giri był niesamowitym przewodnikiem, który powiedział nam wiele o balijskiej kulturze i naturze! Zaproponował nawet oprowadzenie nas po plantacji kawy jako dodatkowe doświadczenie :) Zdecydowanie polecam tę podróż!

Niesamowite musi zrobić aktywność podczas wizyty w Ubud. Sceneria jest spektakularna !! Nasz przewodnik był doskonały i bardzo doświadczony. Przez cały czas bezpieczny. Tak dużo zabawy. To był mój drugi raz rafting w Ubud i wrócę.

Super spędzony dzień. Mega pozytywni ludzie i piękne widoki.