Wybierz daty
Bali

nurkowanie z rurką

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
1 - 16 / 25

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Bali

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1320 opinii

Bello nasz przyjazny przewodnik i kierowca odebrali nas z hotelu o ustalonej godzinie. Wyposażeni w napoje iw dobrym humorze udaliśmy się do portu łodzią motorową. Po drodze poznaliśmy wiele ciekawostek o kraju i kulturze. Trzeba było wejść na pokład innym statkiem. Po krótkich 20 minutach dotarliśmy do Nusa Penida. Nasze wczesne przybycie dało nam prawie puste miejsca na zdjęcia. Nie zapominając o umiejętnościach wspinaczkowych naszego przewodnika Bello, który szybko wspinał się po drzewach, aby udoskonalić motyw. Ogromne podziękowania na miejscu. Kierowca również wykonał dobry wysięgnik, dzięki czemu bez problemu wróciliśmy do hotelu. Kciuki w górę i jeśli możesz, poproś TRIPGURU o Bello. Do zobaczenia wkrótce na Bali!

Mieliśmy szczęście zobaczyć 4 promienie w naszym dniu oprócz dużej ilości ryb !!! Obszary, w których znajdują się promienie, mogą być spokojne, szorstkie, więc jeśli masz skłonność do chorób morskich, zdecydowanie warto zabrać ze sobą leki na chorobę morską. Personel jest świetny, bardzo doświadczony i przyjazny - ma wspaniałe szkolenie z pierwszej pomocy i znajomość okolicy. Zdecydowanie poleciłbym !!!!

Zostaliśmy natychmiast zabrani, wszystko zostało zrobione z łatwością. Odebrany z hotelu, C złapał prom, odebrał po drugiej stronie i został zabrany na miejsce. Widzieliśmy 2 promienie manty w ciągu 5 minut od dotarcia do zatoki manty. Z łatwością wróciłem do hotelu. Personel bardzo dobrze mówił po angielsku i był bardzo pomocny i uprzejmy. Poleciłby

Mieliśmy wspaniałą wycieczkę do Nusa Penida. Mieliśmy szczęście, że naszym przewodnikiem był Pak Komang Artha. Nie tylko doskonały przewodnik, ale pomógł z naszymi torbami i uratował nam miejsca na łodzi wracając, gdy była bardzo zatłoczona. Po prostu cudowny dzień na tak pięknej wyspie.

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania