Wybierz daty
Bali

Natura i przygoda

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Bali

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 11 861 opinii

Bello nasz przyjazny przewodnik i kierowca odebrali nas z hotelu o ustalonej godzinie. Wyposażeni w napoje iw dobrym humorze udaliśmy się do portu łodzią motorową. Po drodze poznaliśmy wiele ciekawostek o kraju i kulturze. Trzeba było wejść na pokład innym statkiem. Po krótkich 20 minutach dotarliśmy do Nusa Penida. Nasze wczesne przybycie dało nam prawie puste miejsca na zdjęcia. Nie zapominając o umiejętnościach wspinaczkowych naszego przewodnika Bello, który szybko wspinał się po drzewach, aby udoskonalić motyw. Ogromne podziękowania na miejscu. Kierowca również wykonał dobry wysięgnik, dzięki czemu bez problemu wróciliśmy do hotelu. Kciuki w górę i jeśli możesz, poproś TRIPGURU o Bello. Do zobaczenia wkrótce na Bali!

Agust i Fafa byli absolutnie niesamowitymi przewodnikami podczas naszej podróży do Ijen! Byli super zabawni i naprawdę przychylnie nastawieni do naszych potrzeb. Wiesz, że masz dobrego przewodnika, gdy pomaga innym ludziom. Bardzo polecam ten wyjazd. Odbiór i odbiór był super płynny i mogliśmy zobaczyć niebieskie płomienie i wschód słońca. Dziękuję za tak niesamowitą podróż!

Nasz kierowca i przewodnik był bardzo dobry, miły, dobrze poinformowany i mówił doskonale po niemiecku. Oczywiście przygotował rekomendację trasy, którą elastycznie dostosował do naszych życzeń. Wyjazd i przyjazd wieczorem do różnych hoteli również nie stanowił problemu. Wysoce rekomendowane.

Widok wschodu słońca ze szczytu Ijen i jego krateru jest spektakularny. Praca, którą tam wykonują górnicy, jest bardzo ciężka. gorąco polecane doświadczenie

My driver's name was Strawberry. Great driver who went where we wanted. took a lot of pictures. Funny and very friendly I recommend him