Bali Kulinaria i życie nocne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 117
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Trzeba to zrobić! Widok o wschodzie słońca był spektakularny. Wędrówka była dość energiczną, bardzo stromą wspinaczką przez solidne 1,5 godziny. Przygotuj się na pocenie się. W górę wystarczyła koszulka, a potem kurtka, żeby założyć ją raz na górę (wiatr na spoconych ubraniach sprawia, że szybko robi się chłodno). Nasz przewodnik Patrick był bardzo przyjazny i zapewnił, że wszyscy czujemy się komfortowo i swobodnie przez cały czas. Wyróżniająca się wzmianka o naszym kierowcy Charly, który odebrał nas o 3 nad ranem, był bardzo przyjazny i przychylny. Nie mieliśmy planów po trekkingu, więc pomógł nam znaleźć gorące źródło i świetne miejsce do jedzenia. Poszedł całkowicie z siebie i absolutnie sprawił, że nasz dzień. Wielkie dzięki za niesamowite wrażenia!

Wow, co za niesamowite doświadczenie, ale nie dla osób o słabym sercu. Dobrze jest być w umiarkowanej formie, ponieważ ta wspinaczka jest czasami dość wymagająca. Ze względu na wulkaniczną glebę grunt jest bardzo miękki i częściowo przypomina chodzenie po piasku, więc gdy jest stromy, może to być trudne. Noś porządne tenisówki! Na szczyt osiągnęliśmy 1h 30. Absolutnie niesamowity wschód słońca. Nasz przewodnik Gede Soma był niesamowity, bardzo pomocny i wspierający! Zapewniliśmy również śniadanie, kiedy dotarliśmy na szczyt i zrobiliśmy dla nas świetne zdjęcia! Nasi kierowcy Teja i Jro również byli świetnymi i dobrymi komunikatorami dzień przed wyjazdem. Zdecydowanie zrób to, szczególnie jeśli lubisz wyzwania!

We are very happy we went on the trip. It was very exiting to walk in the dark on the mount batur. The sky was clear at night so we could see the stars also. We are happy that our guide was Sar as he was very friendly and helpful throughout the walk, helping us to go up and down in the difficult places and he kept our team together so that we were not lost. Sar was also giving us plenty information about the volcano, other mountains and Bali. Even though there were some clouds that morning we still were able to see the sunrise and get the beautiful pictures with Sar’s help. Our driver was very friendly as well and everything was on time. Thank you.

Takie niesamowite przeżycie, aby uzyskać najlepszy widok na moje życie! Wira, mój kierowca wycieczki, sprawił, że podróż była jeszcze przyjemniejsza. Zapewnił wszystko, czego potrzebowałem i dał dużo lokalnej wiedzy i historii. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu zabawne doświadczenie i zarezerwowałbym coś, gdyby Wira była moim przewodnikiem.

Everything was as planned. We contacted by WhatsApp with Rafting Company and Driver. Before we were on raft, our guide tought us about what to do and dont. Our ride was excellent, not fast not slow, with crazy moments and beautiful views. We recommend you this trip :)