Bali
Krajoznawcze wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Bali

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bali?

W: Bali są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Bali obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1533 opinii

To Waterfall Tours było bardzo przyjemnym doświadczeniem. Zostaliśmy przywitani z Peterem Ardinatą, bardzo przyjaznym kierowcą i przewodnikiem. Peter mówi bardzo dobrze po angielsku, co jest bardzo pomocne i świetnie się bawimy, rozmawiając o Indonezji i innych rzeczach podczas podróży między wodospadami. Pierwszy wodospad jest interesujący, udało nam się zrobić kilka fajnych zdjęć podczas pływania pod wodospadem. Drugi wodospad jest bardzo malowniczy i doskonały na chwile na Instagramie. Trzecia jesień jest bardzo zatłoczona, ale doświadczenie jest nadal spektakularne z kilkoma ładnymi zdjęciami dla wspomnień. Gorąco polecana wycieczka. Jeśli uda ci się zdobyć Petera jako kierowcę, będzie to bonus, ponieważ jest przyjazny i pomocny.

Mój partner i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę dzień wcześniej i została ona zorganizowana bardzo szybko. Nasz przewodnik, Sakha, zabrał nas z naszego hotelu, a jego samochód był bardzo czysty. Sakha był przyjazny, kompetentny i uprzejmy. Mieliśmy piękny dzień na trzy różne wodospady i po spróbowaniu lokalnej kawy i herbaty, co było miłym dodatkiem. Sakha był bardzo miły, oferując zdjęcia i dzieląc się dużą wiedzą lokalną. Zjedliśmy dobry lunch w lokalnej kawiarni i mieliśmy okazję przejrzeć niektóre rynki. Jeszcze raz dziękuję Sakha za całą życzliwość i wspaniały dzień! Nie mogłem wystarczająco polecić tej wycieczki.

Mój przewodnik Dewa był niezwykły !! Na czas, żeby mnie odebrać, przyzwoicie mówiący po angielsku, bardzo przyjazny i uprzejmy oraz dobry kierowca! Znał odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie spieszył się, aby oprowadzić mnie po okolicy i był bardzo pomocny w zrobieniu kilku fajnych zdjęć. Poleciłbym go wszystkim, a jeśli wrócę, na pewno znów będzie moim przewodnikiem Świetna wycieczka z fajnymi miejscami, chyba nie do samodzielnego zrobienia ......

A great trip - the guide took us to all planned places, he offered advice and help. We had enough time everywhere. Competent guide, rode safely, spoke English well. I would highly recommend!

to trudna wędrówka ... nie dla osób o słabym sercu. Musisz być naprawdę sprawny.