Odkryj kaniony, wodospady i miejsca do nurkowania na wschodzie Bali podczas tej całodniowej przygody. Ciesz się spokojniejszą stroną wyspy i odwiedź wodospad Tegenungan, Tanjung Jepun i Blue Lagoon.
Informacje
- Darmowa rezygnacja
- Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
- Zarezerwuj teraz i zapłać później
- Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
- Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
- Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
- Czas trwania 8 godz.
- Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
- Przewodnik
- angielski
- Zawiera audioprzewodnik
- angielski
- Odbiór wliczony w cenę
- Odbiór zapewniany bezpośrednio z miejsca zakwaterowania klientów w obszarze South Bali (Ubud, Denpasar, Sanur, Kuta, Seminyak, Legian, Kuta Utara, Jimbaran, Nusadua i Benoa Area) Poczekaj w lobby hotelowym 10 minut przed planowanym czasem odbioru
Wybierz liczbę uczestników i datę
Uczestnicy
Termin
Zabierz ze sobą
- Ubrania na zmianę
- Ręcznik
- Aparat fotograficzny
- Klapki
- Buty do wody
- Gotówka
Niedozwolone
- Bagaż lub duże torby
To warto wiedzieć
- Ta wycieczka nie obejmuje lunchu?
- Ta wycieczka obejmuje dużo chodzenia, w tym strome wzgórza
- Odbiór i dowóz do hotelu jest dostępny z niektórych obszarów, w tym z Kuta, Legian, Seminyak, Ubud, Nusa Dua, Sanur, Canggu, Jimbaran