Bali
dla fotografów

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

dla fotografów: Popularne w kategorii Bali

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2233 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Dzień był pełen wydarzeń. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że mógł zrobić tyle zdjęć, ile mógł, naszymi aparatami. Był bardzo entuzjastyczny i kiedy tylko mógł, opowiadał nam historię o miejscach, do których jedziemy. Nieustannie upewniał się, że nic nam nie jest. Sama trasa jest dobra, jeśli Twoim celem jest robienie naprawdę dobrych zdjęć z siebie, więc upewnij się, że masz gotowe stroje i pozy.

Mój przewodnik, Wayan, był bardzo miły! Zrobiła mi zdjęcia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Zjedliśmy lunch wraz z niesamowitym widokiem na jeziora. Zwykła huśtawka została zerwana, więc zrobiłem mniejszą, ale nadal było fajnie! Byliśmy wystarczająco wcześnie, aby wszędzie ominąć kolejki.

Niesamowity i bardzo kompetentny przewodnik. Bardzo uprzejmy i zawsze chętny do pomocy. Dużo opowiadał o historii Bali i współczesnym życiu na wyspie. Mieliśmy ładny samochód z klimatyzacją i wystarczającą ilością wody, a także piwa, aby cieszyć się w drodze powrotnej!

Ketut Arkawa był doskonałym, przyjaznym, życzliwym i kompetentnym przewodnikiem i to była nasza ulubiona trasa! Każdy z przystanków był naprawdę przyjemny i mieliśmy okazję nakarmić małpy, co było niesamowite i nie było częścią planu podróży.