Wycieczka prywatna

Bali: całodniowa niestandardowa wycieczka na Bali z transferami hotelowymi

Organizator atrakcji: Bali Private Tours

Bali: całodniowa niestandardowa wycieczka na Bali z transferami hotelowymi

Organizator atrakcji: Bali Private Tours
Prawie wyprzedane

Od 366,89 zł za grupę do 5 osób

Prawie wyprzedane

Doświadcz Bali zgodnie ze swoimi zainteresowaniami na całodniowej wycieczce samochodowej z możliwością dostosowania z licencjonowanym przewodnikiem. Podziwiaj tarasy ryżowe otaczające Ubud lub weź udział w zajęciach sportów wodnych.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 - 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
niemiecki, koreański, japoński, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór jest dostępny z Twojego hotelu na Bali.
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź interesujące Cię atrakcje Bali podczas wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem
 • Zobacz tarasy ryżowe i świątynie wodne w pobliżu Ubud
 • Udaj się wgłąb lądu i wejdź na wulkan Gunung Batur
Pełny opis

Wynajmij samochód i przewodnika na jeden dzień i spraw, aby zwiedzanie najważniejszych zabytków na Bali było dziecinnie proste. Podróżuj klimatyzowanym samochodem, który może pomieścić do 5 osób. Zrelaksuj się i pozwól kierowcy zabrać Cię do zabytków, które Cię najbardziej interesują. Pomiń kłopoty z transportem publicznym.

Rozpocznij spersonalizowaną wycieczkę po Bali około godziny 09:00 (lub o innej godzinie po uzgodnieniu) i skorzystaj z planu podróży, który można zmienić i dostosować zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Dzięki bogactwu atrakcji oferowanych we wszystkich głównych miejscach zwiedzania, Twoja wycieczka z przewodnikiem zapewni Ci spersonalizowane wrażenia w raju. Przeglądaj z licencjonowanym przewodnikiem, niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć niektóre z miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, takie jak tarasy ryżowe i ich wodne świątynie, czy też wziąć udział w sportach wodnych na południu wyspy. Możesz udać się w głąb lądu, aby odkryć artystyczne dziedzictwo Ubud, lub udać się na górę Batur, aby zobaczyć wulkan z widokiem na wioskę Kintamani. Zbliż się do natury w Małpim Lesie w Ubud i zobacz kompleks świątyń hinduskich w wiosce Padangtegal.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Transport klimatyzowanym pojazdem
 • Opłaty przewodnika
 • Opłata za parking
 • balijska sukienka
 • Opłaty za wstęp
 • Napiwki/datki
 • Bilety na pokazy
 • Posiłki i napoje
 • Wydatki osobiste
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 762 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Rahdi jest prawdopodobnie jednym z najlepszych przewodników, jakich spotkałem, nie tylko ze względu na promienną balijską życzliwość, ale także ogromną wiedzę o wyspie, jej historii i kulturze. My (czteroosobowa rodzina) spędzamy z nim cały dzień, ślepo polegając na jego dobrze dobranych rekomendacjach najlepszych degustacji kawy, godzinach odwiedzin w małpim lesie, polach ryżowych i sekretnej restauracji na szczycie krawędzi wulkanu. 8 godzin wypełnionych swobodnym przepływem spostrzeżeń, z najwyższą dbałością o nasz komfort i zainteresowania. Dobrym wskaźnikiem może być to, że nawet nasz maluch (7 lat) nie narzekał ani nie czuł się pominięty. Może to również wynikać z idealnego miejsca do huśtawki - ponieważ generalnie chcieliśmy uniknąć miejsc turystycznych i zatłoczonych. Biorąc pod uwagę, że Bali dopiero niedawno ponownie otworzyło się na turystykę, mieliśmy szczęście, że udało nam się uniknąć długich kolejek i ruchliwych sesji zdjęciowych na Instagramie. Ale jestem w 100% pewien,

Czytaj dalej

15 kwietnia 2022

Nasz przewodnik Wayan był przyjazny i wspaniały! Zabrał nas do wielkich zabytków w ubud w wygodnym samochodzie, a my mieliśmy nawet dodatkową sesję degustacji kawy. Wodospady były naprawdę piękne, a nasz przewodnik pomógł nam zrobić naprawdę ładne zdjęcia. Wart swojej ceny i gorąco polecam! Jedyną rzeczą, która mogłaby być lepsza, może być poinformowanie nas, jak zorganizowana zostanie trasa. Byłem zdezorientowany, dlaczego nie poprosili o mój plan podróży w przeciwieństwie do innych dostosowywanych tras i nie wiedziałem, że skontaktują się ze mną tylko w nocy przed trasą w celu potwierdzenia.

Czytaj dalej

13 stycznia 2020

Wir hatten eine wunderbare Tour rund um Ubud mit unserem deutschsprachigen Guide Janni Wayan, der sich sehr viel Zeit für uns genommen hat. Janni weiß einfach alles und konnte zu jedem Thema (Politik, Religion, Sprache, und v.a. Natur etc..) kompetent Auskunft geben und war stets hilfreich und höflich. Er wusste genau, wann wir wo zu sein haben, damit wir viele Spots sogar fast alleine bewundern durften (außer natürlich die stark touristischen Ziele wie z.B. Monkey Forest). Nachdem er erfahren hatte, dass meine Frau und ich Musik studiert haben, lud er uns spontan zu seiner Familie ein, damit wir Gamelan-Musik erleben und ausprobieren durften. Eine weitere über GetYourGuide gebuchte Tour zwei Tage später konnten wir ebenfalls auf unseren Wunsch hin mit ihm unternehmen. Da wir so viel Spaß mit ihm hatten, haben wir mit ihm persönlich eine dritte Tour privat vereinbart, die ebenfalls ohne Probleme verlief. Wer sich also in sicheren Händen wissen möchte, fragt nach Janni Wayan!

Czytaj dalej

8 sierpnia 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 100239