Bali Atrakcje dla rodzin

  • Bilety wstępu
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

to było dużo transferu, zajęło to trochę czasu, ale możesz cieszyć się scenerią, chociaż mój tyłek zaczął boleć od tego całego siedzenia i czekania. baza była faktycznie na wyspie, która była piękna, a jedzenie było świetne. mieliśmy wiele różnych miejsc do nurkowania! wszystko niesamowite! jedyne, co było bardzo turystyczne i zatłoczone, przewodnik chciał, żebyśmy byli blisko, co jest zrozumiałe, ale wtedy nie można trochę zwiedzać samemu. mieliśmy nawet spływ kajakowy przez namorzyny po obiedzie, zanim zabrano nas do domu. mieli prysznice i toalety, szatnie i garderoby, wszystko było dobrze zorganizowane. jedyną złą rzeczą jest to, że długo czekaliśmy na łodzi transportowej z powrotem na Bali. zamiast tego mogliśmy nurkować z rurką lub coś takiego?

Wycieczka była wspaniale zorganizowana. Zgodnie z ustaleniami za pośrednictwem WhatsApp, kierowca przybył do mojego mieszkania punktualnie o godzinie 11 rano. Na miejscu spotkałem Wayan, naszego przewodnika raftingowego. Był bardzo przyjazny, udzielił nam świetnych instrukcji i zrobił nam świetne zdjęcia zarówno przed raftingiem w pięknym otoczeniu, jak i podczas podróży. Mogę tylko polecić!

Everything was as planned. We contacted by WhatsApp with Rafting Company and Driver. Before we were on raft, our guide tought us about what to do and dont. Our ride was excellent, not fast not slow, with crazy moments and beautiful views. We recommend you this trip :)

Uwielbialiśmy to doświadczenie! Dobrze spędzone i zabawne popołudnie podczas naszej podróży poślubnej. Polecamy

Bystrza mogą być cięższe, ale to nie wina organizatora. Mili ludzie i fajna wycieczka, warto?