Atrakcje i wycieczki
Bali

Raj na ziemi łączący w sobie oszałamiające krajobrazy, niesamowitą bioróżnorodność i fascynującą architekturę.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Na jakich wycieczkach w: Bali obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 23 536 opinii

Nasz kierowca odebrał nas z hotelu na czas i bezpiecznie dowiózł pod górę. Tam przywitał nas bardzo miły przewodnik, który bezpiecznie zabrał nas w górę iw dół. Zadbał o to, aby wszyscy pojechali z nami i żeby nikt nie przesadził z sobą, dodatkowo zawsze wskazywał niebezpieczne miejsca i bezpiecznie dotarliśmy na szczyt. Sama ścieżka była bardzo stroma i naprawdę męcząca, ale przy odrobinie ostrożności, przerwach i latarce dała się łatwo pokonać. Na górze było trochę zimno i cieszyliśmy się, że mamy sweter i kurtkę. Droga w dół nie była tak męcząca, ale trudniejsza. Niestety nie mogliśmy zobaczyć wschodu słońca ze względu na pogodę, ale nadal mogę polecić wycieczkę. To było po prostu piękne doświadczenie!

To było fantastyczne doświadczenie! Mój kierowca Kapi był profesjonalny, pomocny, miły i pełen szacunku. Nasz przewodnik Komang Darma, był najmilszą osobą, jaką do tej pory spotkałem na Bali i pokazał nam swoim zachowaniem, że jest tam nie tylko po to, aby zabrać nas na szczyt, ale także po to, by cały czas zapewnić nam bezpieczeństwo. Polecam wycieczki z getyourguide każdemu nowicjuszowi na Bali. Jest prawdziwy, bezpieczny, a obsługa personelu niesamowita!

Wycieczka była po prostu fantastyczna, od naszego transportu przez naszego kierowcę Wirę, który sprawił, że podróż była dla nas interesująca dzięki świetnym rozmowom i lokalnym wskazówkom, po naszych najlepszych przewodników, którzy zawsze nas wspierali i wyczarowywali dla nas wspaniałe śniadanie na szczycie. Każdy, kto chce przeżyć niezapomniane wrażenia, nie powinien przegapić tej wycieczki podczas podróży na Bali.

Nasz przewodnik i kierowca byli bardzo przyjaźni i uprzejmi. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Upewnij się, że nosisz ciepłe ubrania lub zabierz je ze sobą. Na górze jest dość wietrznie i zimno! I noś dobre buty sportowe, nawet najlepsze buty trekkingowe. Podsumowując, było to miłe doświadczenie. Dziękuję bardzo!

Zapierało dech w piersiach. To było wyczerpujące, ale na pewno zrobię to ponownie. Kierowca i przewodnik byli bardzo mili?