Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Bali

Raj na ziemi łączący w sobie oszałamiające krajobrazy, niesamowitą bioróżnorodność i fascynującą architekturę.

Często zadawane pytania dotyczące: Bali

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bali?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Bali obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bali? Kliknij tutaj.

Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 25 283 opinii

Bello nasz przyjazny przewodnik i kierowca odebrali nas z hotelu o ustalonej godzinie. Wyposażeni w napoje iw dobrym humorze udaliśmy się do portu łodzią motorową. Po drodze poznaliśmy wiele ciekawostek o kraju i kulturze. Trzeba było wejść na pokład innym statkiem. Po krótkich 20 minutach dotarliśmy do Nusa Penida. Nasze wczesne przybycie dało nam prawie puste miejsca na zdjęcia. Nie zapominając o umiejętnościach wspinaczkowych naszego przewodnika Bello, który szybko wspinał się po drzewach, aby udoskonalić motyw. Ogromne podziękowania na miejscu. Kierowca również wykonał dobry wysięgnik, dzięki czemu bez problemu wróciliśmy do hotelu. Kciuki w górę i jeśli możesz, poproś TRIPGURU o Bello. Do zobaczenia wkrótce na Bali!

Agust i Fafa byli absolutnie niesamowitymi przewodnikami podczas naszej podróży do Ijen! Byli super zabawni i naprawdę przychylnie nastawieni do naszych potrzeb. Wiesz, że masz dobrego przewodnika, gdy pomaga innym ludziom. Bardzo polecam ten wyjazd. Odbiór i odbiór był super płynny i mogliśmy zobaczyć niebieskie płomienie i wschód słońca. Dziękuję za tak niesamowitą podróż!

Widok wschodu słońca ze szczytu Ijen i jego krateru jest spektakularny. Praca, którą tam wykonują górnicy, jest bardzo ciężka. gorąco polecane doświadczenie

Czekaliśmy kilka godzin na lotnisku, ponieważ nasz lot był opóźniony, a biuro imigracyjne na Bali pracowało powoli. Dziękuję za cierpliwość!

My driver's name was Strawberry. Great driver who went where we wanted. took a lot of pictures. Funny and very friendly I recommend him