Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Balaton

Balaton: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Balaton? Kliknij tutaj.

Balaton: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 139 opinii

Niewiele czasu na odwiedzanie miejsc

Kiedy tam dotarliśmy .... dobra jazda autobusem, aby się tam dostać ... nie mieliśmy dużo czasu na zwiedzanie miejsc. Zajęło już pół godziny, aby przejść do łazienki, zanim ruszyłem pół godziny później. Nasz przewodnik Hélèn nie zawsze był taki miły ... ludzie zadawali pytania, a ona po prostu je ignorowała. Ma irytujący głos do słuchania, nie mówi dobrze po angielsku, więc nie jest łatwo ją zrozumieć. Mieliśmy ją również jako przewodnika w RiverRide Bus ..... na szczęście !!! Posiadanie dobrego przewodnika jest bardzo ważne ... sprawia, że twoja wycieczka jest zepsuta. Jest to bardzo piękny teren, ale podróżowanie to za mało czasu. Lepiej tam pojechać samochodem i jeździć przez kilka dni. To jest naprawdę tego warte. Upewnij się także, że masz przy sobie gotówkę. Nie możesz tam zapłacić kartą ... nawet w restauracji. Jeden mały sklep, który musieliśmy wyjść bez kupowania czegoś, a kiedy właścicielka sklepu to zobaczyła, wyciągnęła małą kartę bankomatową. Chcą gotówki ... więc nie płac

Dobrze zorganizowana wycieczka

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, odebrano mnie na czas, wycieczka rozpoczęła się o czasie, a wszystkie punkty programu zostały utrzymane zgodnie z zapowiedziami. Tihany było piękne, wspaniały widok i czas wolny wystarczył na zobaczenie wszystkiego. Zapraszam do wypróbowania lodów lawendowych! W Balatonfüred nie ma wiele do zobaczenia, więc godzina wolnego czasu wystarczy na lunch. Rejs statkiem był raczej nudny, nie ma nic dużego do zobaczenia i niekoniecznie potrzebujesz przejażdżki „pociągiem nostalgii”. Niemniej jednak piękny dzień i polecany osobom, które nigdy nie były nad Balatonem!

To była bardzo miła wycieczka nad Balaton. Odebrano nas z hotelu autobusem wahadłowym (taksówką) i zabrano na miejsce spotkania. Na pokładzie mieliśmy niemieckojęzycznego towarzysza podróży, który wszystko bardzo dobrze wyjaśnił. Od półwyspu Tihany po jezioro Balaton mieliśmy wszystkie informacje i wskazówki na pyszny lunch. W sumie bardzo zorganizowana trasa, która była świetną zabawą.

To była miła, skromna wizyta w uroczym małym mieście. Obsługa jazdy była doskonała i bardzo podobała nam się przejażdżka łodzią. Miło było po czasie w tętniącym życiem Budapeszcie. To było dla nas trochę mało ważne, ponieważ jesteśmy dość aktywni, więc nie mogę dać 5. Ale cieszyliśmy się naszym dniem całkiem przyjemnie.

Wycieczka nad Balatonem

Świetna wycieczka i przewodnik, była bardzo kompetentna i pomocna, a wycieczka pasowała do wielu witryn. Jedyną wadą był awaria autobusu w drodze powrotnej i godzinne oczekiwanie na wsparcie.