Baja Sardinia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Północna Sardynia: Wycieczka statkiem po archipelagu Maddalena

1. Północna Sardynia: Wycieczka statkiem po archipelagu Maddalena

Wyrusz w ekscytującą podróż pełną widoków na wyspy i przystanków w historycznych miejscach, takich jak wyspa La Maddalena. Podziwiaj niesamowite widoki na morze i wybrzeża wysp i wskakuj do krystalicznie czystej wody podczas wyznaczonych przystanków pływackich. Delektuj się smacznym daniem z makaronu na pokładzie. Wyrusz z portów Laconia, Cannigione i Baja Sardinia i opłyń wybrzeża wysp Caprera i Santo Stefano. Wysiądź na wyspie La Maddalena, aby zrobić zakupy i odwiedzić miejsca o znaczeniu historycznym i kulturowym. Następnie kontynuuj podróż w kierunku najpiękniejszych wysp archipelagu Maddalena, zatrzymując się na wyspach Spargi i Santa Maria. Kontynuuj podróż w kierunku Manto della Madonna i wyspy Budelli, słynącej z różowej plaży. Podczas wycieczki łodzią podziwiaj skały wyrzeźbione przez wiatr i erozję wodną, w wyniku której powstały prawdziwe naturalne rzeźby, w tym głowa czarownicy, pies i but. W drodze powrotnej podziwiaj widoki na Punta Sardegna, Porto Raphael, Palau i Capo d'Orso. Trasa podlega przepisom władz parku narodowego i może zostać odpowiednio zmodyfikowana.

Z Olbii: wycieczka minivanem po Costa Smeralda

2. Z Olbii: wycieczka minivanem po Costa Smeralda

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z miejsca zbiórki w Olbii. Odwiedź miejsca o niezwykłej urodzie, zatrzymując się przy słynnym Belwederze, skąd możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na całe północno-wschodnie wybrzeże. Nie przegap słynnego Porto Cervo, miasta VIP-ów, gdzie będziesz miał mnóstwo czasu na spokojny spacer do centrum miasta. Podziwiaj piękną i wyjątkową architekturę budynków i zafunduj sobie wycieczkę na zakupy. Odwiedź słynny kościół Stella Maris. Następnym przystankiem na trasie będzie idylliczna wioska Baja Sardinia. Tutaj będziesz miał czas, aby się zatrzymać i cieszyć się czasem na zakupy w typowych butikach wioski. Spędź czas na plaży i podziwiaj jej zniewalające kolory lub popijaj drinka i podziwiaj ten naturalny raj.

Z Olbii: Wycieczka po północno-wschodnim wybrzeżu Costa Smeralda

3. Z Olbii: Wycieczka po północno-wschodnim wybrzeżu Costa Smeralda

Odwiedź miejsca o niezwykłej urodzie, zatrzymując się przy słynnym Belwederze, skąd możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na całe północno-wschodnie wybrzeże. Nie przegap słynnego Porto Cervo, miasta VIP-ów, gdzie będziesz miał mnóstwo czasu na spokojny spacer do centrum miasta. Podziwiaj piękną i wyjątkową architekturę budynków i zafunduj sobie wycieczkę na zakupy. Odwiedź słynny kościół Stella Maris. Panoramiczna wycieczka z Golfo Aranci do Porto Rotondo z wizją różnych portów i plaż w pobliżu, powrót na prowincjonalną drogę docieramy do cypla Portisco docierając do porto cervo i zwiedzamy lokalizację i promenadę du Port, sklepy i jachty, kontynuując docieramy do Baja Sardinia odwiedzając plażę i na aperitif. Wróć do punktu odbioru

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Baja Sardinia

Baja Sardinia: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Baja Sardinia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baja Sardinia? Kliknij tutaj.