Dodaj daty

Bahla Fort

Bahla Fort

Bahla Fort – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Muscat: całodniowa wycieczka po Nizwie z audioprzewodnikiem

1. Muscat: całodniowa wycieczka po Nizwie z audioprzewodnikiem

Odbierz się z hotelu i udaj się do hotelu Shatti Al-Qurum, gdzie rozpocznie się wycieczka. Twój kierowca pokaże Ci, jak korzystać z systemu audioprzewodnika, aby skorzystać z komentarza GPS (dostępnego w pięciu językach), który towarzyszy wycieczce. Udaj się w kierunku Nizwy, kulturalnej stolicy Omanu, w której znajdują się jedne z najważniejszych budowli. Po drodze zatrzymaj się w uroczej wiosce przodków o nazwie Birka Al Mawz, która znajduje się u podnóża Jebel Akhdar (Zielonej Góry). W Nizwie podziwiaj centralny fort i jego gigantyczną wieżę armatnią, przejdź się po tradycyjnym souq (targu) i oczywiście zjedz lunch w lokalnej restauracji. Po obiedzie odwiedź wyjątkowy zamek Jabreen, zbudowany w XVII wieku. Ma wspaniałe tynki, rzeźbione drzwi i malowane drewniane belki. Przed powrotem do hotelu zobaczysz także jedno z najstarszych miast w regionie, Oman Bahla.

Przygoda na piątkowym targu w Nizwie

2. Przygoda na piątkowym targu w Nizwie

Wczesnym rankiem wyrusz z Muscat o 5:30 i dotrzyj na słynny piątkowy targ bydła w Nizwie. Odwiedź targ bydła, Nizwa Souq, fort Nizwa, a następnie udaj się do zamku Jabreen, odwiedź zamek, a następnie zatrzymaj się na zdjęcia w forcie Bahla. Podczas powrotu do Muscat odwiedź Birkat Al Mouz i Falaj. Wróć do Muscat. Całodniowa wycieczka (8,5 godziny) Odkryj żywe tradycje Omanu na piątkowym targu w Nizwie! Dołącz do naszej 8-godzinnej przygody rozpoczynającej się o 5:30, aby być świadkiem tętniących życiem aukcji żywego inwentarza, zwiedzić tętniący życiem Nizwa Souk, Nizwa Fort, Jabreen Castle, przystanek fotograficzny Bahla Fort, Birkat Al Mouz, Falaj Al Daris i zanurzyć się w kulturze Omanu.

Z Muscat: Nizwa i Jabel Alkhdar. Wycieczka prywatna 4x4

3. Z Muscat: Nizwa i Jabel Alkhdar. Wycieczka prywatna 4x4

Wycieczka do Nizwa Souq, Nizwa Fort, Bahla Fort (Barka Al Mawz) i Jebel Akhdar w Omanie obiecuje połączenie eksploracji kultury, historycznych spostrzeżeń i oszałamiających górskich krajobrazów. Oto sugerowany plan Twojej podróży Nizwa Souq: Rozpocznij dzień od zwiedzania Nizwa Souq, tradycyjnego omańskiego targu. Spaceruj wąskimi alejkami wypełnionymi straganami sprzedającymi przyprawy, rękodzieło, wyroby ze srebra i pamiątki. Fort Nizwa: Odwiedź Nizwa Fort, historyczną fortecę z cylindryczną wieżą oferującą panoramiczne widoki na miasto i okoliczne góry. Zapoznaj się z eksponatami wewnątrz, prezentującymi kulturę i historię Omanu Lokalna kuchnia: Spróbuj kuchni omańskiej w lokalnej restauracji w Nizwie. Popularne dania to shuwa (wolno gotowana jagnięcina) i różne rodzaje ryżu.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Bahla Fort: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bahla Fort? Kliknij tutaj.