Atrakcje i wycieczki Badenia-Wirtembergia

Często zadawane pytania dotyczące: Badenia-Wirtembergia

Badenia-Wirtembergia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Badenia-Wirtembergia? Kliknij tutaj.

Badenia-Wirtembergia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4973 opinii

Ciekawa historia. Dla najmłodszych (5 lat) szybko się nudzi. Mój wnuk był więc bardzo szczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z bohaterami Majów :):) Kiedy po prostu zapytałem go, co lubi najbardziej, to było pierwsze, co powiedział. To, podczas gdy on również uważał, że jego samodzielnie skomponowany baton czekoladowy z gumowatymi misiami był fantastyczny i super smaczny.

Bardzo miła wizyta. Odpowiednia cena. Mocną stroną tej działalności jest możliwość zobaczenia linii produkcyjnej. Co więcej, możliwość skosztowania roztopionej czekolady z przyjemnym wafelkiem, który jest w tej chwili maczany, nie zaszkodzi. Na początku i na końcu wycieczki dostarczana jest czekolada. Zrobiłbym to ponownie.

Poza parkingiem wszystko było super, obsługa była mądra i sympatyczna, nawet nam służyli, chociaż opis mówił samoobsługę. To, co zostało wyjaśnione, było również krótkie i słodkie, powiedziano to, co musisz wiedzieć. Żałuj, że zrobiłeś tylko 50 minut, zrobię 100 minut ponownie we wrześniu.

To było bardzo pouczające. Wszystko poszło bardzo dobrze z rezerwacją. Wysoce rekomendowane. Wyjaśnienia były jasne. Mogło być trochę głośniej, ponieważ poziom hałasu jest nieco głośniejszy między innymi z powodu dzieci.

Bardzo przyjazny i interesujący. Dobrze wyjaśnione historyczne miejsca?