Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Avila

Avila – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Avila

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Avila?

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Avila?

Avila: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Avila? Kliknij tutaj.

Avila: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3461 opinii

wycieczka trochę szybka, przynajmniej katedry, szybka wizyta w środku byłaby odpowiednia.WSZYSTKIE WYCIECZKI ODBYŁY SIĘ NA ZEWNĄTRZ. RÓWNIEŻ W MOMENCIE REZERWACJI, GDZIE JEST NAPISANE OPCJONALNIE, ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA AVILI NIE BYŁO TAM I NIE MOGŁEM GO ZOBACZYĆ NOTATKA ZASŁUGI DO WIELKIEGO FERNANDO NIESTETY ALE NIE MIAŁEM GO W AUTOBUSIE I JA TYLKO BYŁA MOGŁA PODĄŻAĆ ZA NIM DZIEWCZYNA, KTÓRA MIAŁEM W AUTOKARIE MÓWIŁA PO HISZPAŃSKU, ALE BARDZO SZYBKO.

Wycieczka rozpoczęła się od Madrytu do Toledo i Segovii, autobus był naprawdę bardzo wygodny, a przewodnicy udzielali nam informacji o mieście, które mieliśmy zamiar odwiedzić, kiedy tylko mogli. Wycieczka była bardzo udana, a każde miejsce, w którym się zatrzymywaliśmy, miało imponujące widoki i świetny opis historii oraz ważne dane, które złożyły się na podróżowanie w historii i budowie obu miast. Całkowicie to polecam

Doskonała wycieczka po najbardziej charakterystycznych miejscach Toledo i Segovii. Punktualny wyjazd z miejsca spotkania i wygodnymi autobusami. Piękne krajobrazy i małe grupy w zależności od języka. Przewodnik Amanda udzielił nam interesujących informacji i robił wszystko, abyśmy dobrze się bawili. Gorąco polecam, bez wątpienia zatrudniłbym go ponownie.

Przyjazny przewodnik, który był w stanie udzielić wielu ciekawych informacji. Świetna cena za oba miasta, w tym bilet do Alcazar, ale sformułowanie „z opcją Avila” było nieco mylące, ponieważ 3. miasto nie jest uwzględnione w tym bilecie. Kompetentna i cierpliwa opieka, dobre wyczucie czasu i wygodne autokary - wycieczka godna polecenia.

Nacho fue nuestro guía por el dia. Nos fuimos en bús por Toledo y Segovia, terminando por visitar el Alcázar. Muy buena experiencia, guía amable y conocedor de la historia de esas ciudades y en cada lugar nos dijo adonde comer comida tradicional para una experiencia completa. Poleć. Muy agradecido.