Atrakcje i wycieczki Avila

Najciekawsze atrakcje

Avila – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Avila

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Avila?

Najlepsze atrakcje to:

Avila: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Avila? Kliknij tutaj.

Avila: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2993 opinii

Podróż do Segowii i Avili była przyjemna. Poza wspaniałymi miastami, oczekiwano dla nas doświadczenia zorganizowanej wycieczki, która zwykle jest podróżnikami na własną rękę. Jednak możliwość zwiedzenia obu miast w ciągu jednego dnia była głównym argumentem przemawiającym za wyborem tej wycieczki. Przewodniczka, Silvia, była miła i udzieliła wielu informacji zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim. Proponujemy: przynajmniej 1 godzina wolnego czasu w Avili byłaby dużo przyjemniejsza dla turystów, którzy chcą zwiedzać na własnej skórze atrakcje miasta.

Doskonała wycieczka, naprawdę podobała nam się wycieczka po Segowii, imponujący zamek i zwiedzanie miasta, jedyną wadą jest to, że wycieczka jest nieco pospieszna, aby móc objąć wszystko w przewidywanym czasie, bardzo mało czasu na robienie zdjęć lub kupowanie pamiątek, pomimo nich bawiliśmy się świetnie, wyjaśnienie przewodnika bardzo dobrze. Wycieczka po Avili jest w porządku, ale jest to spokojniejsze i szybsze miasto w podróży

Uwielbialiśmy tę wycieczkę, przewodnik Fernando był wyjątkowy, bardzo kompetentny, bardzo aktywny, widzieliśmy Alcazar, katedrę (na zewnątrz), place, świątynie, akwedukt i trochę czasu na delektowanie się i jedzenie w Segowii. Potem pojechaliśmy do Avili, poznaliśmy mur, weszliśmy do miasta, jego Katedry, świątyń i miejsc Santa Teresa, z przyjemnymi wyjaśnieniami. Cały czas aktywny i z nową wiedzą. Zdecydowanie wezmę to ponownie.

Maite był wspaniałym przewodnikiem, bardzo kompetentnym i bardzo przyjaznym. Szybka jazda autobusem, mnóstwo niesamowitych widoków i wiele rzeczy do nauczenia się. Dziękuję. Chciałbym, żeby firma miała toaletę dla klientów. To oburzające, że na jednodniową wycieczkę nie mieliby udogodnień w swoich biurach dla swoich klientów.

Bardzo ciekawa wycieczka. Przewodnik dużo opowiadał. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Tempo wycieczki było szybkie.