Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Avila

Avila – nasze najbardziej polecane atrakcje

Madryt: całodniowa wycieczka do Avili i Segowii z biletami do zabytków

1. Madryt: całodniowa wycieczka do Avili i Segowii z biletami do zabytków

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Madrytu, aby odwiedzić dwa najstarsze miasta Hiszpanii, Avila i Segovia. Poznaj bogatą historię tych miast wpisanych na listę UNESCO z przewodnikiem. Podziwiaj mury Avila, katedrę i bazylikę San Vicente. Następnie przejdź do rzymskiego akweduktu w Segowii, gotyckiej katedry i fortecy Alcazar. Jedź na godzinę z Madrytu i znajdź się w Avila. Zobacz wspaniałe XI-wieczne mury otaczające miasto. Te fortyfikacje są najbardziej kompletne w całej Hiszpanii. Następnie odwiedź wnętrze bazyliki San Vicente, aby zobaczyć najlepsze przykłady architektury romańskiej w kraju. Przejdź obok Plaza Mayor i katedry. Na następnym przystanku wejdź do kościoła-klasztoru św. Teresy od Jezusa, który został zbudowany przez Zakon Karmelitów Bosych w XVII wieku, podobno w tym samym miejscu, w którym urodziła się św. Teresa z Avila. Po wizycie w Avili ciesz się wolnym czasem na wino, piwo, napoje bezalkoholowe i aperitif lub kontynuuj zwiedzanie miasta na własną rękę. Przegrupuj się o godzinie 14.00, aby udać się do miasta Segovia. Rozpocznij swoją wycieczkę po Segowii od wizyty w jej głównym symbolu, rzymskim akwedukcie, o czym świadczy jego obecność na herbie miasta. Przejdź obok Casa de los Picos, Plaza de Juan Bravo i Plaza Mayor. Przyjedź do katedry pod wezwaniem Matki Bożej Wniebowziętej i San Frutos. Wejdź, aby zobaczyć jego wielkość, elegancję i mieszankę późnogotyckiego i renesansowego stylu, aby zrozumieć, dlaczego nazywa się go Panią Katedr. Na koniec udaj się do Twierdzy Alcazar w Segowii, średniowiecznego zamku, położonego na skalistej urwisku u zbiegu dwóch rzek w pobliżu Sierra de Guadarrama. Zobacz jeden z najbardziej charakterystycznych pałaców zamkowych w Hiszpanii dzięki swoim kształtom, takim jak dziób statku. Po wizycie rozpocznij podróż powrotną do Madrytu wygodnym autobusem.

Z Madrytu: Toledo i Segowia z opcjonalną wycieczką do Ávili

2. Z Madrytu: Toledo i Segowia z opcjonalną wycieczką do Ávili

Weź udział w tej ogólnodostępnej lub prywatnej wycieczce, która zawsze wyrusza z Madrytu, by zanurzyć się w historii, architekturze i kulturze Toledo i Segowii. Na początek, zanim dotrzesz do Toledo, zatrzymasz się przy Mirador del Valle – miejscu, z którego roztacza się spektakularny widok na miasto. Koniecznie uwiecznij go na panoramicznym zdjęciu. Kontynuuj podróż autobusem do zabytkowej dzielnicy Toledo. Po dotarciu na miejsce przewodnik oprowadzi Cię po wspaniałej trasie. Następnie zwiedzisz Segowię. Odwiedź imponujący i słynny rzymski akwedukt oraz zapierającą dech w piersi katedrę. Później udasz się do alkazaru w Segowii, który należy do najbardziej znanych zamków w całej Hiszpanii. Zwiedź tę budowlę w swoim tempie. Następnie przewidziano czas wolny. Spędź go na poznawaniu Segowii. Skorzystaj przy tym ze wskazówek przewodnika, które pomogą Ci odkryć ukryte skarby miasta. Wzbogać tę wyprawę o opcjonalną wycieczkę do Ávili. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczniesz w punkcie widokowym Mirador de los Cuatro Postes, gdzie zachwyci Cię panorama starożytnego miasta. Następnie wraz z przewodnikiem przemierzaj zabytkowe uliczki, spacerując obok bazyliki św. Wincentego, imponującej katedry i wielu innych miejsc. Odwiedzając każdy zakątek, dowiesz się więcej o jego historii.

Madryt: Segowia i Avila - jednodniowa wycieczka z opcjonalnymi biletami wstępu

3. Madryt: Segowia i Avila - jednodniowa wycieczka z opcjonalnymi biletami wstępu

Wybierz się na całodniową wycieczkę z przewodnikiem do wpisanych na listę UNESCO miast Segowia i Avila na pokładzie klimatyzowanego autobusu. Wejdź do katedry w Segowii z biletami wstępu i przewodnikiem. Podziwiaj mury Avili i inne charakterystyczne zabytki podczas pieszej wycieczki. Poznaj Segowię, miasto bogate w zabytki historyczne. Zobacz wspaniały rzymski akwedukt, zbudowany w czasach cesarza Augusta. Zanurz się w bogatym dziedzictwie architektonicznym, podążając za przewodnikiem do katedry w stylu gotyckim. Na koniec przejdź przez dzielnicę Canonjías, aż dotrzesz do Alcazar of Segovia, jednej z najbardziej spektakularnych fortec w całej Hiszpanii. Odkryj jego legendy i chwalebną przeszłość. Następnie kontynuuj podróż do Avili i wybierz się na pieszą wycieczkę po jednym z najstarszych miast Hiszpanii. Podziwiaj dobrze zachowane mury przypominające zamek z XI wieku. Wejdź do starych dzielnic, w których znajdują się ważne romańskie kościoły, gotyckie pałace i gotycka katedra z XII wieku. Przejdź się obok katedry w Avili, podziwiaj romańską bazylikę San Vicente i odwiedź centralny plac miasta Plaza Mayor. Wybierz się na krótki spacer starymi uliczkami miasta do klasztoru świętej Teresy.

Madryt: Avila z murami i Segowia z Alcazarem

4. Madryt: Avila z murami i Segowia z Alcazarem

Odkryj urocze miasteczka Ávila i Segovia podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź miejsce narodzin Santa Teresa de Jesus i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po czarującym zamku w Segovii. Zamelduj się w naszym biurze w centrum Madrytu 15 minut przed wycieczką. Wyjedź z miasta w kierunku Ávila na pokładzie jednego z naszych klimatyzowanych autokarów. Naszym pierwszym przystankiem tego dnia będzie miasto Ávila, jedna z najlepiej zachowanych fortyfikacji w Hiszpanii. Podążaj za przewodnikiem podczas pieszej wycieczki po Starym Mieście, aby odkryć imponującą historię tego miasta. Zobacz kościoły w stylu romańskim, gotyckie pałace i ufortyfikowaną katedrę z czasów średniowiecza. Odwiedź mury Ávila i wyobraź sobie historie, które widzieli na przestrzeni wieków. Podziwiaj fortyfikacje i wieże, dzięki którym miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kontynuujemy wycieczkę do Segowii. Po przyjeździe podzielimy się na dwie grupy. Jeśli wybrałeś opcję zwiedzania Segovii we własnym tempie, będziesz mieć około trzech godzin wolnego czasu. Reszta grupy pójdzie do restauracji. Ci, którzy wybrali menu gastronomiczne, będą cieszyć się gastronomicznym lunchem z pieczonym prosiakiem, który nie pozostawi obojętnym. Osoby, które nie wybrały obiadu gastronomicznego, otrzymają typową grzecznościową tapę i napój. Po obiedzie ci, którzy wybrali wycieczkę z zabytkami spotkają się ponownie z przewodnikiem, aby rozpocząć wycieczkę w Segowii. Przejdź się po starej żydowskiej dzielnicy miasta, odwiedź katedrę na zewnątrz i idź w kierunku Alcazar w Segowii. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po zamku i podziwiaj tę spektakularną fortyfikację. Czy wiesz, że jego architektura zainspirowała Walta Disneya do jednego ze swoich filmów? Możesz nam powiedzieć, który? Jeśli odwiedziłeś Segovię na własną rękę, spotkaj się z resztą grupy w uzgodnionym czasie, aby wrócić do Madrytu.

Z Madrytu: całodniowa wycieczka Avila i Segovia

5. Z Madrytu: całodniowa wycieczka Avila i Segovia

Odkryj zabytki i zabytki w Avili i Segowii podczas jednodniowej wycieczki z Madrytu z przewodnikiem. Podziwiaj zewnętrzną część murów Ávila i zobacz rzymski akwedukt. Rozpocznij w centrum Madrytu i udaj się autokarem do miast Avila i Segovia. Zobacz zewnętrzne mury Ávila otaczające miasto, które zostały ukończone w ciągu zaledwie 10 lat, między XI a XIV wiekiem. Następnie odwiedź wnętrze Bazyliki San Vicente znanej jako Bazylika Świętych Braci Męczenników Vicente, Sabina i Cristeta. Przejdź przez Plaza Mayor i katedrę, aby dotrzeć do kościoła-klasztoru Santa Teresa i zwiedzić kościół na zewnątrz. Po zakończeniu wizyty w Ávila ciesz się wolnym czasem na wino, napój bezalkoholowy i aperitif oraz zjedz lunch lub kontynuuj zwiedzanie miasta. Udaj się do miasta Segovia i odwiedź rzymski akwedukt, który jest najwyższym i najlepiej zachowanym. Przejdź przez Casa de los Picos, Plaza de Juan Bravo i Plaza Mayor, gdzie znajdziesz katedrę poświęconą Matce Bożej Wniebowziętej i San Frutos. Zakończ w El Alcázar de Segovia, średniowiecznej twierdzy, położonej na skalistym urwisku u zbiegu dwóch rzek w pobliżu Sierra de Guadarrama, jest to jeden z najbardziej charakterystycznych zamków-pałaców w Hiszpanii dzięki jego kształt, jak dziób statku.

Z Madrytu: Segovia, Ávila i Toledo z przewodnikiem

6. Z Madrytu: Segovia, Ávila i Toledo z przewodnikiem

Odkryj z nami trzy wyjątkowe miasta, miejsca światowego dziedzictwa! Z Madrytu odwiedzimy Segovię, Ávilę i Toledo. Wyruszymy wcześnie i udamy się do Toledo, gdzie rozpoczniemy wycieczkę z przewodnikiem w towarzystwie naszego oficjalnego przewodnika. Toledo ma długą tradycję chrześcijańską, żydowską i muzułmańską. Dlatego jest również znany jako miasto trzech kultur. Podczas tej wycieczki nie tylko odwiedzimy najbardziej reprezentatywne miejsca każdego z tych miast, ale także odwiedzimy kilka cennych, ukrytych zakamarków znanych tylko nielicznym mieszkańcom. Dołącz do nas i odkryj sekrety drugiej co do wielkości katedry w Hiszpanii z naszym oficjalnym przewodnikiem. Na pożegnanie Toledo przejedziemy przez miasto jego wąskimi i malowniczymi uliczkami, zapadając w pamięć, aby zachować niezapomniane zdjęcia, dodatkowo pokażę Ci jedną z najlepszych panoram miasta, gdzie z pewnością zrobisz swoje najlepsze zdjęcie! Następnie wyruszymy do Ávila. Odwiedź historyczne centrum Ávili i odkryj dziedzictwo tego miasta, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zachwyć się jego fascynującą historią! Trasa będzie kontynuowana wzdłuż odcinka słynnych murów Ávila. Jak zachowało się do dnia dzisiejszego? Odsłonimy te pytania na grubym murze, który otacza całe historyczne centrum miasta, kierując się w stronę katedry i innych zabytków. Jeśli zostanie wybrana opcja podwyższenia standardu, zatrzymamy się na lunch w lokalnej restauracji na starym mieście, gdzie będziemy cieszyć się typowym „tradycyjnym posiłkiem iberyjskim”, jeśli nie, możesz cieszyć się wolnym czasem na lunch, przewodnik da rekomendacje restauracji w okolicy. Kontynuujemy naszą podróż kierując się do Segowii, naszego trzeciego przystanku tego dnia i naszego trzeciego miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dotrzemy do historycznego centrum Segowii, następnie rozpoczniemy spacer po głównym placu miasta, Plaza Mayor, kontemplując zabytki, takie jak majestatyczny rzymski akwedukt, będziemy kontynuować przez starą dzielnicę miasta, aż dotrzemy do katedry, i wreszcie dotrzemy do majestatycznego Alcazar, starego królewskiego pałacu i twierdzy. Tam będziesz miał czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta, zrobienie dobrych zdjęć i posiadanie fajnych pamiątek. Pod koniec wycieczki (przeżycie trwa około 12 godzin) powrócisz do centrum Madrytu wygodnym minibusem, gdzie Twój przewodnik będzie mógł polecić rzeczy do zrobienia przez resztę pobytu.

Z Madrytu: Jednodniowa wycieczka do Ávili i Salamanki z przewodnikiem

7. Z Madrytu: Jednodniowa wycieczka do Ávili i Salamanki z przewodnikiem

Zwiedzaj okolice Madrytu, odwiedzając Ávilę i Salamankę podczas wycieczki z przewodnikiem. Ciesz się wycieczkami po obu tych historycznych miastach i wybieraj pomiędzy opcjami wycieczek prywatnych i wspólnych. Wyjedź z Madrytu klimatyzowanym autobusem i najpierw udaj się do Salamanki. Poznaj urokliwe uliczki i odkryj najsłynniejsze atrakcje turystyczne, w tym Plaza Mayor, charakteryzujący się imponującą barokową ornamentyką i katedrą. Po zwiedzeniu Salamanki i jej katedry udaj się do Ávila, aby zwiedzić to dynamiczne miasto. Odkryj między innymi słynne średniowieczne mury Ávila, Sanktuarium San Vicente i katedrę Ávila.

Avila: wycieczka z przewodnikiem po mieście w Tuk Tuk

8. Avila: wycieczka z przewodnikiem po mieście w Tuk Tuk

Jedź na wycieczkę Tuk Tuk przez całe monumentalne miasto. Ta słynna trasa prowadzi do najbardziej charakterystycznych miejsc, takich jak Torreón de los Guzmanes, Bazylika San Vicente, Katedra Salwadoru, Parador Narodowy i kościół Santa Teresa. Podczas podróży audioprzewodnik opowie Ci historię tych miejsc i legendy miasta. Jeśli masz jakieś pytania lub szukasz lepszego zrozumienia, zapytaj swojego kierowcę, który jest równie biegły w opowieściach o mieście. Zatrzymaj się w Mirador de los Cuatro Postes i podziwiaj fascynujące widoki miasta z tego punktu widokowego. Zrób tutaj kilka zdjęć, aby zapamiętać trasę na zawsze. Wybierz pomiędzy różnymi godzinami odjazdów i zobacz miasto rano, po południu lub podczas oświetlonej nocy.

Z Madrytu: całodniowa wycieczka do Avili i Segowii z Alcazar

9. Z Madrytu: całodniowa wycieczka do Avili i Segowii z Alcazar

Świetna wycieczka do dwóch najstarszych miast w Hiszpanii. Profesjonalny dwujęzyczny przewodnik (hiszpański i angielski) zdradzi Ci jego wielkie tajemnice, towarzysząc i pokazując wspaniałe zabytki. Wizyta rozpoczyna się od zwiedzania miasta Avila, zafascynowanego jego murami i historiami opowiadanymi przez przewodnika. Opuszczając miasto Avila, ciesz się panoramicznym widokiem, z którego możesz robić spektakularne zdjęcia. Udaj się do Segowii, aby zobaczyć tysiącletni rzymski akwedukt z II wieku. Następnie udasz się do gotyckiej katedry Nuestra Señora de La Asunción i San Frutos. Poznaj zakamarki i doceń jego budynki w drodze do słynnego Alcazaru, w którym Disney zainspirował się do stworzenia zamku z filmu „Królewna Śnieżka”. Na koniec wróć do Madrytu, aby opowiedzieć o naszym niesamowitym doświadczeniu.

Madryt: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

10. Madryt: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

Dzięki karcie Go City Explorer Pass zwiedzanie Madrytu jest niezwykle proste. Po prostu wybierz swoje ulubione 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji z listy ponad 20 opcji i zacznij odkrywać hiszpańską stolicę. Spaceruj śladami królów i królowych podczas wycieczki z przewodnikiem po Pałacu Królewskim, ciesz się tradycyjnym pokazem flamenco, dołącz do wycieczki Segway (z przystankiem na churros i czekoladę) lub poznaj sztukę i kulturę w jednym z najlepszych muzeów sztuki w Europie, słynnym Muzeum Prado. Zsynchronizuj swoją przepustkę z aplikacją Go City, a wszystko, czego potrzebujesz, będziesz mieć w zasięgu ręki. Skorzystaj z przewodnika po mieście, aby uzyskać informacje o godzinach otwarcia i rezerwacjach, a także użyj poręcznej mapy, aby poruszać się po mieście. Niezależnie od tego, czy jesteś Madrytczykiem, czy przyjeżdżasz na weekend, Explorer Pass jest idealny do zwiedzania we własnym tempie - Twoja przepustka jest ważna przez 60 dni od pierwszej wizyty w atrakcji. Wybierz dowolne 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji z poniższej listy - (R) wymagana rezerwacja: - Zwiedzanie Muzeum Prado z przewodnikiem (R) - Wycieczka z przewodnikiem po Pałacu Królewskim w Madrycie (R) - Wycieczka Segway Tapas Tour po Madrycie (R) - Pokaz flamenco i menu tapas w Torres Bermejas (R) - Wycieczka autobusowa Madryt Hop-On Hop-Off - Muzeum Narodowe Thyssen-Bornemisza - Museo de Cera (Muzeum Figur Woskowych) - Toledo - wycieczka z przewodnikiem i transportem (R) - Madryt - wycieczka z przewodnikiem o zachodzie słońca (R) - Muzeum Reina Sofia - wycieczka z przewodnikiem (R) - Doświadczenie Las Ventas - Nocne zwiedzanie Madrytu na segwayach (R) - Wycieczka Segway z czekoladą i churros (R) - Muzeum Lázaro Galdiano - Najważniejsze atrakcje Madrytu (R) - Wystawy sztuki Fundacji MAPFRE - Wycieczka do El Escorial i Doliny Poległych (R) - Wycieczka rowerowa po parku Retiro (R) - Retiro Park Segway Tour (R) - Pałac Cibeles i wycieczka po parku Retiro (R) - Nocna wycieczka rowerem elektrycznym po Madrycie (R) Uwaga: atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik Go City dołączony do vouchera potwierdzającego (lub aplikację Go City), aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji (w stosownych przypadkach) przed wyruszeniem w drogę. *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie internetowej Go City.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Avila

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Avila?

Avila: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Avila? Kliknij tutaj.

Avila: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(3461 recenzji)

Przewodnik Beatrice jest bardzo, bardzo dobry i bardzo cierpliwy.Wszystkie wyjaśnienia będą w języku hiszpańskim i angielskim.Zawsze potwierdzi, czy rozumiemy jej wyjaśnienia. Wyjaśnię pytania wszystkich. Kiedy pokazano nam zdjęcia budowy i zasad działania kanału, zostaliśmy pokazani i przedstawieni jeden po drugim. Przewodnik Beatris jest bardzo dobry, pomocny i bardzo cierpliwy. Wszystkie wyjaśnienia będą w języku hiszpańskim i angielskim. Zawsze potwierdzi, czy rozumiemy jej wyjaśnienia. Wyjaśni każdemu pytania. Kiedy pokazano nam zdjęcia budowy akweduktu i zasad działania kanał, pokazano nam i przedstawiono jeden po drugim.

Noa grała z Beatriz jako przewodnikiem i José jako cboferem. Obie spektakularne osoby. Beatriz ma niesamowitą wycieczkę, którą organizuje i wszystkie informacje, które dostarcza. We wszystkich moich wyjazdach zawsze wybieram firmę i nigdy mnie nie zawiedli. Dziękuję

Wycieczka to naprawdę miły dzień. Warto wejść na zamek - widoki są niesamowite. W drugim miasteczku nie zabrakło również niespodzianki w postaci słodkości. Przewodnik był również piękny. Wycieczka prowadzona jest w języku hiszpańskim i angielskim. Poleciłby.

wycieczka bardzo interesująca prezentująca dwa piękne miasta pod Madrytem. Mogłoby być więcej czasu w Segowii, bo jest malownicza i szybko przez nią przeszliśmy. Pan przewodnik mocno usmiechniety opowiadający w ciekawy sposób.

Autobus był bardzo wygodny, przewodnicy udzielają dokładnych informacji na czas