Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Auschwitz

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 114
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Auschwitz

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Auschwitz?

Auschwitz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Auschwitz? Kliknij tutaj.

Auschwitz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 56 514 opinii

Początkowy odbiór był trochę mylący, ponieważ w tym samym miejscu odbywało się wiele wycieczek autobusowych, ale wygodny był odbiór w miejscu spotkania w pobliżu mojego hotelu. Kiedy już to przeszliśmy, wszystko poszło gładko i na czas. Sam autobus był w dobrym stanie i wygodny na około 1,5 godziny podróży i przez cały dzień. Dzień był DŁUGI. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą przekąski/jedzenie! Wycieczka z przewodnikiem po Auschwitz-Birkenau była bardzo poruszająca. Nasz przewodnik mówił wyraźnie i był bardzo pouczający. Wycieczka po Kopalni Soli była również niesamowita. Przewodnik przedstawił wiele historii i interesujących faktów. Pomimo długiego dnia, wspaniale było móc zwiedzić te dwa miejsca tego samego dnia. Ogólnie doświadczenie było wygodne i warte zachodu, jeśli masz tylko krótki czas w Krakowie.

Zdecydowanie polecam tę wycieczkę. Trasa była bardzo emocjonująca, ale jest obowiązkowa dla każdego, kto odwiedza Kraków. Przewodnik był bardzo kompetentny. Dzień przed wyjazdem poinformowano mnie, że czas naszej wycieczki został przesunięty na godzinę później. To nie był problem, jednak autokar przyjechał 30 minut wcześniej, niż nam powiedziano. Poza tym wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Kupiliśmy suchy prowiant na lunch, który był bardzo miły. Zdecydowanie polecam to zrobić, ponieważ nie ma zbyt wiele czasu na kupowanie / jedzenie jedzenia.

Upewnij się, że zarezerwowałeś odpowiednią wycieczkę. Musieliśmy osobno pojechać taksówką do kopalni soli Nie spodziewałem się tego, jak 3 inne pary na wycieczce. Musisz upewnić się, że piszesz, udaj się do kopalni na własną rękę. Poza tym dobra wycieczka.

Bardzo miłe przeżycie, wizyta silna w emocjach. Organizacja wycieczki z Pawłem była idealna! Wahałam się bardzo między kilkoma wycieczkami i wcale tego nie żałuję! Zwiedzanie bez przewodników naprawdę pozwala odbyć własną podróż we własnym tempie.

Niesamowity kierowca z doświadczeniem był kompetentny i bardzo pomocny.