Atrakcje i wycieczki

Auschwitz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Auschwitz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Auschwitz? Kliknij tutaj.

Auschwitz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 47 695 opinii

Doskonała, pouczająca wycieczka. Dużo dowiedzieliśmy się o przerażających wydarzeniach, które miały tu miejsce. Nasz przewodnik uhonorował ofiary, dzieląc się historiami z szacunkiem. Nasz przewodnik dla kierowców wskazał wiele interesujących miejsc w drodze tam iz powrotem, a także podzielił się kilkoma pysznymi zaleceniami kulinarnymi.

Imponująca wizyta. Tylko upewnij się, że dotrzesz do Auschwitz 1 wcześnie rano. Po południu można wybrać się do Auschwitz-Birkenau (200 boisk piłkarskich). Wyjaśnienie świetnego przewodnika, który dobrze wyjaśnił rzeczy w historyczny sposób.

Każdy choć raz w życiu powinien pojechać do Auschwitz. To nasz obowiązek. Bardzo smutne i poruszające doświadczenie. Dopiero będąc w Oświęcimiu można wyobrazić sobie i poczuć realną/ogromną tragedię ludzi w obozach śmierci podczas wojny.

Trochę zarezerwowany, kiedy zarezerwowałem, nie byłem pewien, czego się spodziewać, ale wow - było niesamowicie od początku do końca, fantastyczne informacje, naprawdę przyjaźni i mili ludzie. Nie mogłem polecić go wyżej, dziękuję.

Obsługa na górze i wszystko naprawdę bardzo dobrze zorganizowane bardzo ciekawy przewodnik .. radzę bez problemu doskonały stosunek jakości do ceny