Auschwitz I
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Auschwitz I: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Auschwitz I”

Kraków – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 536

Auschwitz I: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 46 980 opinii

Bus przyjechal punktualnie, opiekun mowil bardzo dobrze po angielsku, Wadą był nawiew w busie poprostu jest pazdziernik juz dosc chlodno- nie potrzebny nawiew. Ludzie zakrywali sie kurtkami. Przewodnik pan Wojciech mialam wrazenie ze nie opowiada wszystkiego. Jakos tak szybko ciagnal do konca, oczywiscie nie fajne bylo ze gdy opowiadal nam o czyms to juz druga grupa za nami stala I czekali kiedy pojdziemy zeby oni mogli posluchac wiec chyba wina samej organizacji.

Miejsce, które każdy dojrzały człowiek powinien odbyć - żadna lektura czy film nie odda emocji, których doświadcza się na miejscu. Zachowane środki ostrożności w związku z epidemią. Należy pamiętać o odpowiednim stroju (powaga miejsca, ale też warunki pogodowe, gdyż zwiedzanie odbywa się również na zewnątrz). Jedyny minus - Pani która miała na nas czekać o 10:00 spóźniła się ok. 20 min. Dotarła do nas po kilku telefonach i przekazała nas pod opiekę przewodnika.

Bardzo rzeczowo i konkretnie przedstawiono nam obie części muzeum. Pani Przewodnik posiada ogromną wiedzę, potrafiła nam dokładnie oopowiedzieć na temat historii Auschwitz, a także o czasach wojny.

Autokar był bardzo wygodny, kierowca pomocny, pani przewodnik opowiadała w sposób interesujący. Wycieczkę zaliczam do udanych. Polecam :)

Pomimo tego, ze odwiedzane miejsce napawa wielkim smutkiem i refleksją to sama organizacja zachwyca najwyższym poziomem merytorycznym.