Wybierz daty

Aurora Reykjavík

Aurora Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aurora Reykjavík? Kliknij tutaj.

Aurora Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 3390 opinii

To było jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu! Miałem szczęście, że zarezerwowałem dzień, w którym od DŁUGO czasu miało miejsce niezwykle rzadkie wydarzenie, w którym światła były wszędzie, a nawet niektóre fioletowe! Nasz przewodnik (Odysseas) był entuzjastyczną osobą pełną energii! Wszystko wyjaśnił, pomógł nam, poczęstował czekoladą; ale przede wszystkim sprawiły, że poczuliśmy się częścią grupy odkrywców. Dziękuję nigdy tego nie zapomnę!

Nie moglibyśmy mieć więcej szczęścia, światła pojawiły się zaledwie 15 minut przed naszą podróżą, przewodnik zatrzymał się i zrobiliśmy zdjęcia itp. Na wypadek, gdyby nie kręcili się w pobliżu. Następnie zabrano nas do parku narodowego, gdzie naprawdę dali nam przedstawienie, wykonując wszystkie swoje tańce itp. Naprawdę nie mogłem być szczęśliwszy.

The tour was amazing. We were lucky with the weather and so we saw them quite clear. Meanwhile during the performance we received a hot chocolate and cookie from our guide. She was very nice and helpful in many ways.

W trakcie wycieczki zatrzymywaliśmy się w kilku miejscach 'łapiąc' zorzę :-)

Przewodnik wprowadził miła atmosferę ciekawie opowiadal