Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Attyka

Najciekawsze atrakcje

Attyka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Attyka? Kliknij tutaj.

Attyka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 23 423 opinii

Ta wycieczka o zachodzie słońca to piękny sposób na spotkanie z tym wyjątkowym miejscem i zatrzymanie się przy wspaniałym zachodzie słońca. Nasz przewodnik, Stavros, był doskonały w swojej równowadze opowieści, informacji i obserwacji - zarówno podczas podróży na Przylądek, jak i w samej świątyni. Jest coś wyjątkowego w zwalnianiu, by docenić obrót ziemi pod koniec dnia i aby dzielić się tą chwilą z grupą ludzi z całego świata w tym oszałamiającym krajobrazie, znów poczułem się bardziej wyjątkowy i potężniejszy.

Wykorzystaliśmy bilety podczas naszego 5-dniowego pobytu w Atenach. Pominąłem linie - zdecydowanie warto. Wszystkie atrakcje w odległości spaceru od Plaki w pobliżu placu Syntagma, w którym mieszkaliśmy. Szkoda tylko, że emtire muzeum tradycyjnej ceramiki zostało zamknięte z powodu remontu. Można było oglądać tylko teren z wykopaliskami i nie była to najlepsza opcja

Warte każdego grosza! Łatwy w użyciu i polecam wszystkim! Po zeskanowaniu pierwszej lokalizacji masz 5 dni na zwiedzenie wszystkich zabytków. Omijasz kolejkę do zakupu biletów do wszystkich zabytków, ale nadal czekasz w kolejce, aby zeskanować bilet, ale jedyna kolejka była na Akropolu. To świetna okazja i gorąco polecam.

Fantastyczne doświadczenie opowiedziane przez przewodnika George'a. Udało mu się uczynić podróż przyjemną i jednocześnie pouczającą. Zdecydowanie wkłada pasję w to co robi.

Warte swojej wartości, masz 5 dni na odwiedzenie witryn, jeśli zrobisz 3, w tym muzeum, jego pieniądze wydamy, łatwe do zrobienia w jeden dzień