Dodaj daty

Ateny
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 381
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Ateny

Ateny

Ateny: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ateny? Kliknij tutaj.

Ateny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(2399 recenzji)

Transport z naszego miejsca pobytu do portu był w pięknym zadbanym autokarze i przeleciał bardzo miło. Sam statek bardzo miło nas zaskoczył swoim wyglądem ponieważ był ogromny! Byliśmy zachwyceni widokami oraz samym pobytem na wyspach. Na wyspie Hydra mieliśmy 70 minut (zrobiła największe wrażenie pod względem krajobrazu, była przepiękna), Poros trochę mało czasu bo 45 minut, ale to jest najmniejsza wysepka więc to co chcieliśmy zobaczyć to zobaczyliśmy :) i Egona, na której mieliśmy 2 h co było naprawdę wystarczające, żeby na spokojnie zwiedzić i spróbować najlepszych pistacji, z których słynie właśnie ta wyspa. Po pierwszej wyspie otrzymaliśmy lunch. Nie było dużo do wyboru, ale świetnie, że można było zjeść lokalne warzywa pieczone w sosie i świeżą rybkę, która rozpływała się w ustach. Były też surówki, ciecierzyca, kurczak w pysznym sosie, makaron, pieczone ziemniaczki i deser. Mieliśmy wspaniałą pogodę, siedzieliśmy na dachu jachtu do zachodu słońca i zachwycaliśmy się widokami.

Odbiór był punktualny, dotarliśmy około 45 minut w Poros i półtorej godziny w Hydrze / Eginie Hydra była piękna, prawdopodobnie moja ulubiona wyspa - mnóstwo kotów i osłów! Na Eginie było wiele fajnych barów, restauracji i sklepów z pistacjami. Dużo czasu spędziłem na łodzi podróżując między wyspami, więc pamiętajcie o zabraniu paczki kart lub książki – jedzenie było w porządku, napoje nie były wliczone w cenę i były dość drogie na pokładzie (4 euro za pepsi/4,50 euro za 100 ml kawy - w porównaniu z Atenami to zdzierstwo) Rozrywka była dobra w drodze powrotnej z Eginy do Aten, ale byliśmy już zbyt zmęczeni, aby się przyłączyć 😂 Ogólnie rzecz biorąc, byłem Oceniłbym to, ale to bardzo długi dzień i po tym nie będziesz nadawał się do niczego - może to idealny czas, aby spróbować greckiego Mcdonalda! !

Profesjonalny przewodnik Costas historyk z wykształcenia dobrze mówiący po angielsku ciekawy program dobra organizacja ale lunchu nie warto kupować lepiej kupić we własnym zakresie w miasteczku Napflion

To była świetna zabawa, szczególnie muzyka i taniec na koniec trasy. Myślę, że wycieczka po Hydrze powinna trwać trochę dłużej i była trochę za droga jak na krótką wycieczkę, którą odbyliśmy.

Doskonała wycieczka. Podróż promem była całkiem przyjemna. Czas na każdej wyspie był odpowiedni. Serwis lunchowy również był bardzo odpowiedni.