Poznaj malownicze południowe wybrzeże Attyki podczas wycieczki na przylądek Sounion. Zatrzymaj się, aby zobaczyć Świątynię Posejdona i podziwiać zachód słońca nad Morzem Egejskim.
Informacje
- Darmowa rezygnacja
- Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
- Zarezerwuj teraz i zapłać później
- Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
- Czas trwania 5 godz.
- Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
- Przewodnik
- angielski
- Odbiór wliczony w cenę
- Odbierz się z hotelu, apartamentu lub terminalu rejsowego w Atenach. Przedstawiciel będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Odbiór z hoteli i apartamentów w centrum Aten jest możliwy na 40-50 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Jeśli Twój hotel/adres znajduje się poza centralnym obszarem Aten, zostanie Ci przydzielone centralnie położone miejsce zbiórki, w pobliżu centralnej stacji metra. Jeśli znajduje się on w wąskim obszarze dla pieszych, zostanie Ci wyznaczone miejsce odbioru, zazwyczaj nie dalej niż 2-5 minut spacerem.
- Prywatna grupa jest dostępna
Wybierz liczbę uczestników i datę
Ważne informacje
Zabierz ze sobą
- Wygodne obuwie
- Okulary przeciwsłoneczne
- Kapelusz przeciwsłoneczny
- Strój kąpielowy
- Ręcznik
- Krem z filtrem przeciwsłonecznym
To warto wiedzieć
- - Odbiór z lotniska/portu wycieczkowego jest dostępny tylko w opcji wycieczki prywatnej.
- - Jeśli Twój hotel/adres znajduje się poza centralną częścią Aten, zostanie Ci przydzielone centralnie położone miejsce zbiórki, w pobliżu centralnej stacji metra.
- - Centralne Ateny obejmują obszary w granicach Syntagma, Plaka, Monastiraki, Omonoia i Akropolu.
- - Jeśli Twój hotel/adres znajduje się w wąskiej strefie dla pieszych, zostanie Ci wyznaczone alternatywne miejsce odbioru, zazwyczaj nie dalej niż 2-5 minut spacerem.
- - Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail od organizatora atrakcji z dokładnymi szczegółami odbioru na 24 godziny przed odlotem.
- - Czas odjazdu może się różnić w zależności od czasu zachodu słońca w danym miesiącu (opcja wycieczki Sunset).
- - Odbiory rozpoczynają się 40-50 minut przed wskazaną godziną rozpoczęcia.
- - Odjazd po południu około godziny 16:00, w zależności od zachodu słońca. Odjazd zimą (od listopada do marca) około godziny 15:00.