Więcej zdjęć

Od 434 zł 343 zł Zaoszczędź do 21% za osobę

Egina, Poros i Hydra całodniowy rejs z Aten na 3 wyspy

Najważniejsze informacje
Czas trwania
12 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Większość hoteli lub miejsc zakwaterowania w odległości do 30 km od Aten (niedługo po dokonaniu rezerwacji otrzymasz drogą mailową dokładniejsze informacje na temat odbioru). Jeżeli Twój hotel położony jest poza tą strefą, odbiór z hotelu i transport powrotny do hotelu będą możliwe za dodatkową dopłatą. Alternatywnie możesz udać się na własną rękę do biura organizatora, położonego przy 44 Leof. Vas. Amalias w Atenach.
Łatwa rezygnacja
Anulowanie rezerwacji za darmo jednym kliknięciem!

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Rejs na wyspy greckie Hydra, Poros i Egina
 • Na pokładzie statku zjedz lunch i obejrzyj pokaz tańców i śpiewów greckich.
 • Poznaj każdą z tych popularnych wysp we własnym zakresie
 • Skorzystaj z oferty all-inclusive dla VIP-ów (za dodatkową opłatą)
Wycieczka w skrócie
Zwiedź znane wyspy Hydra, Poros i Egina podczas relaksującego całodniowego rejsu z Aten. Będziesz cieszyć się pysznym jedzeniem oraz tradycyjną grecką muzyką i tańcami. Odkrywaj skrywane cuda zwiedzając wyspy samodzielnie w dogodnym dla siebie tempie.
Tego możesz się spodziewać
Wybierz się na całodniowy rejs na Hydrę, Poros i Eginę eleganckim statkiem z portu w Pireusie. Zapraszamy na pyszne jedzenie, muzykę na żywo, tańce oraz tradycyjną rozrywkę podczas wycieczki by odkryć urok tych 3 greckich wysp.

Egina jest pierwszym przystankiem podczas rejsu. Znana jest z bogatej historii, gajów pistacjowych oraz nabrzeżnych wiosek jak wyjętych z obrazka. Jedną ze znanych miejscowości jest St. Marina, gdzie można wybrać się do majestatycznej świątyni zbudowanej na cześć bogini Aphaia. To jedna z najlepiej zachowanych starożytnych świątyń w Grecji. Inną możliwością jest wizyta w kościele św. Nectariosa, znanego ze swojej imponującej architektury bizantyjskiej i wyrzeźbionego w srebrze grobu świętego.

Kolejny przystanek to miasteczko Poros, położone na zboczu nad cieśniną między wyspą Poros a Peloponez. Leży w otoczeniu ciemnozielonych lasów sosnowych i gajów cytrynowych roztaczających dookoła przyjemny zapach. Podczas tego postoju możesz wspiąć się na wieżę dzwonniczą i podziwiać stamtąd niezapomniane widoki na okolicę.

Hydra jest muzą uwielbiają przez rękodzielników, malarzy i fotografów. Jej wyjątkowa architektura, krystaliczna woda, sklepy z rękodziełem i biżuterią oraz sztuka ludowa tworzą klimat historii śródziemnomorskiej. Spróbuj podziwiać wyspę tamtejszym tradycyjnym środkiem lokomocji - na ośle.

Drogę powrotną do Pireusa umilą ludowe pokazy śpiewaków i tancerzy występujących w strojach ludowych ze wszystkich regionów Grecji.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu lub portu i transport powrotny na terenie Aten (w promieniu 48 km)
 • Transport luksusowymi autobusami A/C dla niepalących
 • Rejs wycieczkowy
 • Lunch
 • Wszystkie podatki, opłaty i opłaty manipulacyjne
Niewliczone w cenę
 • Opłaty za wstęp
 • Dodatkowe wycieczki po wyspach
 • Własne wydatki
 • Napiwki
Miejsce zbiórki

Hotel lub miejsce zakwaterowania w odległości do 30 km od Aten (niedługo po dokonaniu rezerwacji otrzymasz drogą mailową dokładniejsze informacje na temat odbioru).

To musisz wiedzieć
Godz. 8.00 – wypłynięcie z portu

Godz. 19.30 – powrót do portu, transport powrotny do hotelu

Darmowy odbiór z hotelu i transport powrotny jest możliwy w przypadku większości hotelów położonych w promieniu 30 km od Aten (po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z dokładną godziną i miejscem odbioru).

Jeśli Twój hotel lub miejsce zakwaterowania znajduje się poza tym obszarem, odbiór i transport powrotny możliwy będzie tylko za dodatkową opłatą.

Możesz też na własną rękę dotrzeć do biura organizatora wycieczki przy ulicy Leoforos Vasilisis Amalias 44 w Atenach.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 252)

Organizator:

Hop in Sightseeing

Numer identyfikacyjny produktu: 7743