Wycieczka całodniowa

Z Aten: całodniowa wycieczka do Myken i Epidauros

Organizator atrakcji: Key Tours

Z Aten: całodniowa wycieczka do Myken i Epidauros

Organizator atrakcji: Key Tours
Prawie wyprzedane

Od 302,28 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wybierz się na wycieczkę z Aten i odkryj pozostałości starożytnych Myken, centrum greckiej cywilizacji pomiędzy 1600 a 1100 r p.n.e. Odwiedź małą wioskę Epidauros, która słynie z imponującego greckiego teatru, a po drodze zatrzymaj się w Nauplionie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odbiór jest dostępny z większości hoteli w centrum Aten i ma miejsce około godziny przed rozpoczęciem wycieczki. Możesz również stawić się w biurze organizatora na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Skontaktuj się z Key Tours, aby poznać dokładne miejsce i godzinę odbioru.
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj starożytne ruiny Myken, miejsce prac Homera
 • Podziwiaj cud inżynierii Kanału Korynckiego
 • Zapraszamy na krótki postój w porcie morskim Nauplion
 • Odwiedź starożytny teatr w Epidauros, który jest nadal w użyciu
Pełny opis

Wyrusz w całodniową wycieczkę z przewodnikiem po starożytnych ruinach Myken z Aten. Spaceruj po niegdyś tętniącym życiem centrum starożytnej Grecji i odwiedź miejsca, w tym Epidauros i port morski Nauplion.

W późnej epoce brązu miasto Mykeny odgrywało ważną rolę w starożytnej Grecji. Ta całodniowa wycieczka z Aten daje możliwość poznania tego skarbu starożytnego świata. Podróżując klimatyzowanym autobusem, zatrzymasz się na krótko przy Kanale Korynckim, 3,9-kilometrowym cudzie inżynieryjnym łączącym Zatokę Koryncką z Morzem Egejskim. Mykeny są historyczną scenerią dla większości starożytnej literatury greckiej, w tym dzieł poety Homera. Zwiedź stanowisko archeologiczne, w którym znajduje się Brama Lwicy i grobowiec króla Agamemnona. Po relaksującym obiedzie będziesz kontynuować jazdę, robiąc krótki postój w Nauplia, pierwszej stolicy współczesnej Grecji i domu fortecy Palamidi. Ostatnim przystankiem wycieczki jest miasto Epidauros, w którym znajduje się starożytny teatr wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa i uważany przez starożytnych Greków za miejsce narodzin syna Apolla, Asklepiosa. Teatr w Epidauros jest prawdopodobnie najlepiej zachowanym teatrem starożytnej Grecji i jest nadal używany ze względu na niesamowitą akustykę.

Wliczone w cenę
 • Wstęp na stanowisko archeologiczne Myken, Grobowiec Agamemnona i Teatr Epidauros (jeśli wybrano taką opcję)
 • Przewodnik na żywo
 • Transfer luksusowym, klimatyzowanym autobusem
 • krótki postój w Nauplia
 • bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w autobusie
 • 3-daniowy lunch (jeśli wybrano opcję)
 • Wydatki osobiste
 • Napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Ta wycieczka może być czasami prowadzona przez dwujęzycznego przewodnika
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 359 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bylo bardzo fajnie. Przewodnik dużo wiedział i potrafił wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie. Autobus też był świetny i zostaliśmy odebrani naprawdę blisko naszego hotelu. Jednak po przybyciu na miejsce pierwszego przystanku dowiedzieliśmy się, że w rzeczywistości są darmowe bilety wstępu dla obywateli UE poniżej 25 roku życia, o których ani GetYourGuide, ani oficjalna firma turystyczna nigdy nie wspomniały. Zapłaciliśmy pełną cenę 100 €, która obejmowała dwie opłaty za wstęp po 12 €. Gdybyśmy wiedzieli, że wstęp jest dla nas bezpłatny, nigdy nie zarezerwowalibyśmy tej drogiej wycieczki i nie znaleźlibyśmy innego sposobu na dotarcie do tych atrakcji. GetYourGuide powinien zawierać funkcję, w której klienci mogą dodać swój wiek i narodowość, a następnie dostosować do tego cenę, ponieważ zapłaciłem teraz 48 €, co nie byłoby konieczne, gdybym wiedział o bezpłatnych wstępach.

Czytaj dalej

23 września 2021

Niestety musieliśmy czekać 20 minut na dwie osoby, za którymi tęskniliśmy później przy tak pełnym programie. Firma nie może nic z tym zrobić i nie jest to uwzględnione w mojej ocenie. Przewodniczka była bardzo miła i uprzejma. Była tam na dzień opanowany bardzo dobrze. Można było oszczędzić sobie obiadu, ale nie można iść i zobaczyć niczego dookoła, jest na zewnątrz.Fabryka ceramiki też nie była moją filiżanką herbaty i nie sądzę, żebym coś o niej wcześniej przeczytała lub znowu ją stłumiła. Kierowca autobusu również bardzo dobrze wykonał swoją pracę .Mogę polecić wycieczkę tym, którzy chcą uzyskać powierzchowny przegląd.

Czytaj dalej

15 marca 2020

wycieczka przebiegła zgodnie z harmonogramem, centrum rozrywki po lewej stronie o 8.30 Miałem 20 minut w miejscu zdjęcia kanału na Koryncie, 20 minut na Epidarus, 1 godzinę w Mykenach, 1 godzinę lunchu w drogiej restauracji, ale restauracja była pusta poza nami, więc właściciel był bardzo miły, żebym mógł tam mieć własne pakowane jedzenie. 20 minut w fabryce sztuki solo na zakup pamiątek (garncarstwo, repliki, biżuteria). poleciłbym, aby odwiedzić wiele miejsc w krótkim dniu, przewodnik był bardzo kompetentny, jednak czas spędzony w miejscach bardzo krótkich, o wiele więcej, aby móc zwiedzić, jeśli jedziesz samochodem. jeśli wybierasz się w grudniu, może być bardzo wietrznie, więc bądź dobrze przygotowany z dodatkowymi warstwami, ponieważ cała moja grupa zamarzała w połowie czasu. autobus był bardzo czysty i ciepły.

Czytaj dalej

28 grudnia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 693