Asuan
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Asuan

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Asuan?

W: Asuan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Asuan obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Asuan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Asuan? Kliknij tutaj.

Asuan: Co mówią inni?

To było wspaniałe przeżycie, w rejs pojechałam z mężem, czwórką dzieci i koleżanką. Wsparcie zapewnione przez naszą asystentkę getyourguide, Ranię Afifi, było absolutnie wspaniałe. Zawsze był dostępny w każdej chwili i spełniał wszystkie nasze prośby, sprawnie i z wielką życzliwością. Przewodnik, który nam towarzyszył, Yaser Aswan, był bardzo uważny, dobry profesjonalista i miał wiedzę na temat egiptologii. Rejs był bardzo przyjemny, pokoje przestronne, wygodne i czyste. Jedzenie było zadowalające Wszyscy pracownicy statku byli uważni. Bardzo polecam ten rejs. Dziękuję Rania za całe wsparcie Kiedy wrócę do Egiptu, na pewno skontaktuję się z Tobą w celu przeprowadzenia nowych działań, które bardzo mi się podobały

W Blue Shadow bardzo przyjazny personel, który ciepło wita i wita za każdym razem. Wszyscy dbają o każdy szczegół, aby pobyt był jak najbardziej komfortowy. Naprawdę czułem się jak w domu. Nasz przewodnik Ahmed zawsze chętnie udziela szczegółowych informacji i odpowiada na każde pytanie. Naprawdę mi się podobało!

Rejs to naprawdę najlepszy sposób na poznanie wszystkich świątyń wzdłuż Nilu. Łódź była bardzo ładna, a przewodnik entuzjasta i kompetentny.

Bardzo dobry rejs .... zdecydowanie polecam ..... Personel bardzo pomocny ....

Cudowne doświadczenie

Rejs był świetny, a przewodnik wyjątkowy. Nie mogło być szczęśliwsze.