Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka kilkudniowa

Kair: 3-dniowy rejs po Nilu z balonem na ogrzane powietrze

Organizator atrakcji: Travel To Church

Kair: 3-dniowy rejs po Nilu z balonem na ogrzane powietrze

Organizator atrakcji: Travel To Church
Zaoszczędź nawet 10%

Od 2 312,81 zł 2 081,53 zł za osobę

Popłyń Nilem w rejs z Luksoru do Asuanu. Odwiedź najważniejsze stanowiska archeologiczne i ciesz się lotem balonem o wschodzie słońca.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski, francuski, włoski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, niderlandzki, duński
Odbiór wliczony w cenę
Dowolny adres w Kairze
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj starożytną historię Luksoru, Edfu i Asuanu ze swoim przewodnikiem
 • Płyń po Nilu podczas 2-dniowego rejsu po rzece, ze wszystkimi posiłkami wliczonymi w cenę
 • Jedź powozem konnym do Świątyni Horusa w Edfu
 • Dowiedz się o najważniejszych stanowiskach archeologicznych w Egipcie
 • Wybierz się na loty balonem na ogrzane powietrze nad świątyniami Luksoru o wschodzie słońca
Pełny opis

Dzień 1 Zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania i przewieziony na dworzec kolejowy w Kairze, gdzie wsiądziesz do nocnego pociągu do Luksoru. Dzień 2 Po przybyciu do Luksoru wczesnym rankiem przywita Cię przedstawiciel i zabierze Cię do 4-gwiazdkowego hotelu, aby odpocząć do czasu balonu na ogrzane powietrze. Wybierz się na przejażdżkę balonem na ogrzane powietrze, aby zobaczyć, jak słońce wschodzi nad stanowiskami archeologicznymi w Luksorze. Następnie udaj się na zachodni brzeg Luksoru, aby odwiedzić Dolinę Królów. Tutaj odkryjesz 3 najważniejsze grobowce i zobaczysz ściany pełne hieroglifów. Twój przewodnik zabierze Cię następnie do najważniejszej świątyni kompleksu, Świątyni Pogrzebowej Hatszepsut. Świątynia składa się z trzech pięter z otwartymi balkonami zbudowanymi z wapienia, z posągami boga Ozyrysa i królowej Hatszepsut. Następnie udasz się na wschodni brzeg, aby odwiedzić największą świątynię w Luksorze, Świątynię Karnak, poświęconą bogu Amunowi, jego żonie Mut i ich synowi Chonsu. Dowiedz się o historii świątyni przed udaniem się na lunch na łodzi rzecznej. Zameldujesz się w swoim pokoju, a potem łódź odpłynie do Edfu. Wieczorem będziesz cieszyć się kolacją i wolnym czasem w wygodnym otoczeniu łodzi. Dzień 3 Po śniadaniu na pokładzie powozem zaprzężonym w konie do Edfu. Następnie będziesz cieszyć się wizytą z przewodnikiem po Świątyni Horusa. Podziwiaj najlepiej zachowane miejsce kultu religijnego w Egipcie z imponującymi konstrukcjami z piaskowca Horusa. Będziesz cieszyć się lunchem na pokładzie łodzi, gdy popłyniesz do następnego miejsca docelowego. Po południu wizyta w niezwykłej świątyni Kom Ombo. Dowiedz się o strukturach świątyni i o tym, jak została zbudowana na cześć dwóch wielkich bogów. Powrót do łodzi na obiad i czas wolny. Dzień 4 Wczesnym rankiem udasz się do jednego z najpiękniejszych kompleksów świątynnych w Egipcie, świątyń Abu Simbel. Bliźniacze świątynie Ramzesa II i Nefertari zostały zbudowane na zboczu góry w XIII wieku pne, za dynastii faraona Ramzesa II. Twój przewodnik zabierze Cię z powrotem na rejs, aby sprawdzić i zabrać bagaż. Następnie zostaniesz przeniesiony na stację Asuan, aby wrócić pociągiem do Kairu.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • bilet na pociąg z Kairu do Luksoru i z Asuanu do Kairu
 • 4-gwiazdkowy pokój hotelowy ze śniadaniem
 • zakwaterowanie na 2 noce na 5-gwiazdkowym rejsie z pełnym wyżywieniem bez napojów
 • Przewodnik wycieczki
 • Cały transport w miejscu przeznaczenia
 • Podatki
 • powóz konny do świątyni Horusa w Edfu
 • Porady (opcjonalnie)
 • Bilety wstępu

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

3 /5

na podstawie 6 opinii

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Summary: Excellent Nile Cruise by Real professional people. My Review: I was a bit afraid at first to book this tour because of the bad reviews but everything was completely different! Since the beginning of the tour, the pick-up up was on time by the driver Mohamed. We caught the train on time and the train was on the VIP class with air conditioning. Seats in the train were comfortable not like what the other people said!! The hot air balloon in Luxor was UNFORGETTABLE and our room was AT THE TOP. Our guide in Luxor "Taghreed" she was really excellent guide with a big experience she was able to answer all my questions about the Egyptian history and this made me really pleased. Nothing to complain about. The tour from A to Z was perfectly organized. Definitely recommend this tour to anyone!

Czytaj dalej

31 marca 2022

Przetłumacz

Agencja jest bardzo słabo zorganizowana. Pociąg jest nieludzki, a statek nie ma 5 gwiazdek jak w reklamie, a na dodatek ich obsługa jest bardzo zła i szczerze czułem się okradziony, że pobierają fortunę, a to, co dostajesz, nie jest nawet 10% kontraktu. Okropne, miałem dużo stresu, a do tego straciłem pieniądze.

26 kwietnia 2021

Excellent Organized Cruise! We had a Lot of fun in Luxor and Aswan. Thanks again for the reliable services, It was unforgettable experience ❤️!

4 kwietnia 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 383987