Atrakcje i wycieczki
Asuan

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Asuan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Asuan? Kliknij tutaj.

Asuan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 77 opinii

To było wspaniałe przeżycie, w rejs pojechałam z mężem, czwórką dzieci i koleżanką. Wsparcie zapewnione przez naszą asystentkę getyourguide, Ranię Afifi, było absolutnie wspaniałe. Zawsze był dostępny w każdej chwili i spełniał wszystkie nasze prośby, sprawnie i z wielką życzliwością. Przewodnik, który nam towarzyszył, Yaser Aswan, był bardzo uważny, dobry profesjonalista i miał wiedzę na temat egiptologii. Rejs był bardzo przyjemny, pokoje przestronne, wygodne i czyste. Jedzenie było zadowalające Wszyscy pracownicy statku byli uważni. Bardzo polecam ten rejs. Dziękuję Rania za całe wsparcie Kiedy wrócę do Egiptu, na pewno skontaktuję się z Tobą w celu przeprowadzenia nowych działań, które bardzo mi się podobały

W Blue Shadow bardzo przyjazny personel, który ciepło wita i wita za każdym razem. Wszyscy dbają o każdy szczegół, aby pobyt był jak najbardziej komfortowy. Naprawdę czułem się jak w domu. Nasz przewodnik Ahmed zawsze chętnie udziela szczegółowych informacji i odpowiada na każde pytanie. Naprawdę mi się podobało!

To była długa, wyczerpująca jazda, ale była tego warta. Asuan jest magiczny, jakbyś był na planie filmowym, przewodnik był prawdziwą perełką, wartością dodaną, obiad nad Nilem był cudownym zakończeniem. Z pewnością !!

Rejs to naprawdę najlepszy sposób na poznanie wszystkich świątyń wzdłuż Nilu. Łódź była bardzo ładna, a przewodnik entuzjasta i kompetentny.

Bardzo dobry rejs .... zdecydowanie polecam ..... Personel bardzo pomocny ....