Atrakcje i wycieczki
Asni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Asni

Na jakich wycieczkach w: Asni obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Asni: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Asni? Kliknij tutaj.

Asni: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 5788 opinii

Wraz z narzyczoną Nie byliśmy zwyczajni korzystać z wycieczek organizowanych, ale zaryzykowaliśmy, co okazało się strzałem w 10! Ibrahim który był naszym przewodnikiem nawiązał kontakt dzień wcześniej żeby ustalić jak najbardziej dogodne miejsce spotkania. Następnie zabrał nas w malowniczy świat Maroka, przez wioski barberów, domowe fabryczki arganowe (z pysznym śniadaniem), góry, doliny aż do pustyni. Przez całą drogę opowiadał nam o życiu miejscowych, o ich komunie, Religi, zwyczajach. Było to tym bardziej pasjonujące że na własne oczy widzieliśmy ich bliskość, Ibrahim prowadził nas wszakże po swojej wiosce. Po górskim spacerze zabrał nas na lunch złożony z miejscowych specjałów, co dopełniło pakiet doznań (Był pyszny). Z czystym sercem polecamy Ibrahima jako przewodnika. Żałujemy że nie mogliśmy być dłużej w Maroku, jeżeli los zagna nas ponownie, na pewno skorzystamy z tej opcji obcowania z kulturą Marokańczyków. Jeszcze raz polecamy ! Mikuski :-)

Super dzien, super widoki. Przewodnik Ibrahim bardzo dobrze zadbal o cala grupe, duzo opowiadal, bez problemu robil przerwe gdy ktos jej potrzebowal. Kierowca rowniez Ibrahim zadbal o bezpieczny transport i dobra muzyke podczas podrozy, bez problemu zatrzymal sie w wyznaczomym dla nas miejscu na zrobienie szybkich fotek!

The trip was fantastic! We were amazed by the mountain views and our guide Ibrahim and driver Aziz Talaula were great - they made sure we enjoyed the trip at every point of it. It's totally worth the money :)

Z czystym sumieniem mogę polecić tę wycieczkę. To był idealny dzień, a przewodnicy Abdul i Ibrahim byli doskonale zorganizowani, mili, uprzejmi i uprzejmi. Długo będę myślał o tym doświadczeniu.

Spędziliśmy wspaniały dzień. Specjalne wyróżnienie dla naszego kierowcy i naszego przewodnika.