Wybierz daty
As-Sawira

wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 57
Sortuj według:
1 - 16 / 57

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: As-Sawira

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: As-Sawira?

W: As-Sawira są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki w: As-Sawira obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

As-Sawira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu As-Sawira? Kliknij tutaj.

As-Sawira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1513 opinii

To była godna wycieczka! Nasz kierowca był ostrożny. Mieliśmy bardzo spokojną i relaksującą podróż z dobrze przygotowaną listą odtwarzania. Podczas podróży Aymane przekazał nam informacje o kulturze i historii Maroka. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć, jak kozy „wspinają się” na jedno drzewo! Osobiście nie spodobał mi się ten moment, ale po eksploracji Aymane lubiłem bawić się z małą kozą Na ziemi. Zatrzymaliśmy się również w bardzo interesującym oleju arganowym. Kiedy przybyliśmy do Essaouira, nasz kierowca dał nam wskazówki, jak zgubić się w nadmorskim mieście i cieszyć się naszym czasem. W końcu nasz kierowca zabrał nas z powrotem do Marrakeszu i zostawił nas bezpiecznie na Riad.

Niesamowita wycieczka! Odbiór został przekazany dzień wcześniej, a faceci, którzy nas zabrali, byli punktualni. Ponadto samochód był naprawdę wygodny i nowoczesny. Miałem nawet dobre wifi. W Essaouira mieliśmy niewiele ponad 4 godziny, zatrzymaliśmy się na drodze (jak podano w opisie: kozioł arganowy, spółdzielnia arganowa, widok panoramiczny Essaouira i przystanek na kawę na początku) oraz kierowców (Redouane i Mohamed) byli naprawdę mili, zabawni, komunikatywni i bardzo dobrze się nami zaopiekowali! Polecam tę wycieczkę!

Wspaniałe wrażenia. Kierowca czujny, jechał bezpiecznie. Po drodze były przerwy na kawę oraz chwila na zrobienie zdjęć widokom. Przewodnik w Essaouira wspaniały. Super, że tłumaczył po francusku oraz po angielsku specjalnie dla zaledwie 2/3 osób. Zna też trochę polskiego, co ciekawe :) Polecam!

Organizacja perfekcyjna - duży plus! Na miejscu sympatyczny lokalny przewodnik, ale trochę za mało informacji o mieście i zabytkach. Niemniej - zdecydowanie polecamy

Jazda była łatwa, bezpieczna i mieliśmy wolny czas w Essaouira, więc jeśli lubisz odkrywać miejsca samemu - to dobra okazja.