Art Institute of Chicago

Art Institute of Chicago

Art Institute of Chicago – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

1. Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

2. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

3. Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Bilet Fast-Pass do Instytutu Sztuki w Chicago

4. Chicago: Bilet Fast-Pass do Instytutu Sztuki w Chicago

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i omiń kolejki, aby wejść do znanego na całym świecie Instytutu Sztuki w Chicago. Poznaj ogromną kolekcję muzeum obejmującą 5000 lat sztuki z całego świata. Zobacz kultowe dzieła, takie jak „Niedzielne popołudnie na La Grand Jatte” Seurata, „Dwie siostry (na tarasie)” Renoira, kilka dzieł Van Gogha i ponad 25 obrazów Claude'a Moneta. Trzeba zobaczyć także obrazy, takie jak „Nighthawks” Edwarda Hoppera i „American Gothic” Granta Wooda, a także niezapomniane dzieła Georgii O'Keeffe, Pabla Picassa, Henri Matisse'a, Salvadora Dalí, Andy'ego Warhola , Alma Thomas, Cindy Sherman i Kerry James Marshall. Kontynuuj swoją muzealną podróż po całym świecie i przez stulecia dzięki wyjątkowej kolekcji dzieł muzeum — od przedmiotów ze starożytnego Egiptu, przez 5000 lat sztuki azjatyckiej, bogaty wybór dzieł z całej Afryki i szeroki -różne zbiory sztuki Europy i obu Ameryk. Rodziny nie będą chciały przegapić ulubionych pozycji, takich jak uzbrojeni rycerze i kolekcja zbroi lub cuda naszych 68 miniaturowych pokoi Thorne. Ponadto przystanek w muzeum Ryan Learning Centre oferuje zajęcia plastyczne i możliwość stworzenia własnej, pełnej przygód wycieczki po galeriach za pomocą interaktywnego JourneyMaker. Ciesz się eksperckim przewodnikiem po muzeum podczas jednej z naszych bezpłatnych codziennych wycieczek lub we własnym tempie dzięki wciągającym wycieczkom audio dostępnym w bezpłatnej aplikacji muzeum.

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

5. Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do Willis Tower SkyDeck i Ledge Chicago, obserwuj niesamowite widoki z 360 Chicago Observation Deck, Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się malowniczym rejsem po rzece. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Do karnetu All-Inclusive Pass dołączony jest cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: Najważniejsze atrakcje: - Taras widokowy 360 CHICAGO - Willis SkyDeck Chicago i Ledge (wymagana rezerwacja) - Akwarium Shedd (wymagana rezerwacja) - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa wycieczka klasyczna I wiele więcej: - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum Historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza Chicago Must-See Architecture (wymagana rezerwacja) - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo - Muzeum iluzji Chicago - Lincoln Park Hauntings Chicago - upiorna wycieczka i polowanie na duchy - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

6. Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

Poznaj słynny chicagowski "Pedway" - tajemnicze podziemne tunele w centrum miasta, które zapewniają nam ciepło i suchość przy złej pogodzie. Wędrując po Pedway, przez ukryte korytarze z witrażami, a nawet podziemne baseny, uzyskasz dostęp do wnętrz, które wydają się pojawiać znikąd. W pierwszej części naszego 2-godzinnego spaceru zapoznamy Cię z tym, czym jest "The Pedway" i jak z niego korzystać. Przejdziesz pod całymi blokami budynków, w górę i w dół po schodach, uzyskując dostęp do różnych wnętrz budynków przez tajne przejścia Pedway. Zobaczysz takie rzeczy jak korytarze z witrażami, podziemne baseny i wiele więcej! W drugiej części naszego spaceru wykorzystamy to, czego nauczyliśmy się w pierwszej części, aby poruszać się po nowszej i bardziej skomplikowanej części Pedway, której większość mieszkańców nigdy nawet nie widziała. Kończąc w bajecznym wnętrzu (w jednym z najbardziej unikalnych projektów architektonicznych w kraju!) w pobliżu Millennium Park, będziesz w idealnym centralnym miejscu, aby kontynuować eksplorację centrum Chicago na własną rękę po zakończeniu wycieczki!

Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

7. Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

Ta wycieczka „Historyczne skarby Chicago” obejmuje najważniejsze zabytki architektury w Chicago's Loop. Twój przewodnik eksperta, przeszkolony przez Chicago Architecture Center, skupi się na wielkich budynkach kulturalnych z końca XIX i początku XX wieku, które nawiązywały do wcześniejszych okresów i zostały zaprojektowane w stylach odrodzenia, takich jak Beaux Arts, neogruziński i neo- Gotyk. Podziwiaj fasady i wnętrza o olśniewającym pięknie i zaskakującej oryginalności, a także zajrzyj do niektórych z najbardziej lubianych budynków w mieście. Najważniejsze atrakcje tej pieszej wycieczki to Chicago Cultural Center, w którym znajduje się największa na świecie kopuła Tiffany; kultowy dom towarowy Marshall Field's, obecnie Macy's on State; oraz Palmer House, pięknie odrestaurowany hotel z lat 20. XX wieku. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

8. Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

9. Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

Zaczynając w Chicago Architecture Center (CAC), ta wycieczka zawiera przegląd wielu budynków i punktów orientacyjnych, które trzeba zobaczyć w mieście Chicago. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika, który został rygorystycznie przeszkolony przez CAC, aby być równym gawędziarzem i edukatorem, otrzymasz fantastyczne wprowadzenie do szerokiej gamy stylów architektonicznych miasta, metod budowlanych i materiałów. W centrum miasta jest tak wiele do zobaczenia, a dzięki tej wycieczce łatwo i przyjemnie poznasz niektóre budynki, które sprawiają, że architektura Chicago jest światowej klasy. Po drodze jest wiele okazji do robienia zdjęć, więc pamiętaj o zabraniu aparatu! Trasa obejmuje trzy główne punkty centralne w centrum Chicago – Chicago Loop, serce historycznego Chicago; rzeka Chicago, siła napędowa miasta; oraz Park Tysiąclecia, w którym znajduje się kultowa rzeźba „Fasola”. Charakterystyczne budynki objęte tą trasą obejmują strzeliste modernistyczne drapacze chmur (Willis Tower, John Hancock Center i AON Building), budynki oddające hołd stylom klasycznym (Wrigley Building, Tribune Building, Chicago Theatre i Art Institute of Chicago), Art Deco gmachy (Carbide & Carbon Building i Chicago Board of Trade Building) oraz niedawno ukończone drapacze chmur (Aqua & Trump Tower). Bilet na pieszą wycieczkę obejmuje również wstęp do Chicago Architecture Center (CAC). Eksponaty CAC koncentrują się na różnorodnych dzielnicach Chicago, typach domów, czołowych architektach i przyszłych projektach, a także obejmują największy model miasta, z ponad 4250 miniaturowymi budynkami i kinowym tłem animującym kluczowe momenty w jego historii. Historie miasta zaczynają się w CAC. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Kiedy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty angażujące społeczność.

Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

10. Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

Rozpocznij przygodę w The Art Institute of Chicago. Ukończenie zajmie Ci od 1,5 do 2 godzin, a także możesz zwiedzać we własnym tempie. Wstrzymaj grę i wznów ją w dowolnym momencie z miejsca, w którym ją zatrzymałeś. Zakończysz przy Fontannie Wielkich Jezior. Gdy rozwiązujesz wyzwania, historia się rozwija, a dokładne wskazówki w telefonie poprowadzą Cię do następnej lokalizacji. Masz ochotę na ekscytującą grę miejską? Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z informacją, jak pobrać grę na swój telefon. Możesz grać w pojedynkę, w dużej grupie lub w kilku mniejszych grupach, które rywalizują ze sobą i spotykają się na ostatnim przystanku gry. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli pobrać i grać w grę miejską na swoich telefonach. Alternatywnie, każda osoba może dokonać własnego zakupu.

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Art Institute of Chicago: najlepsze atrakcje w pobliżu

Art Institute of Chicago: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Art Institute of Chicago? Kliknij tutaj.

Art Institute of Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(1770 recenzji)

Wybrałem dla mnie 5 najlepszych atrakcji: Akwarium (ze wspaniałym pokazem delfinów, zabawnych pingwinów i rekinów), Skydeck Chicago (ze wspaniałym, pełnym widokiem na Chicago - muszę przebukować rezerwację ze względu na złą pogodę). Następnie byłem w trzech muzeach: Muzeum Nauki i Przemysłu Instytutu Sztuki oraz Muzeum Polowym. Dwaj pierwsi byli bardzo podekscytowani. Zwłaszcza Instytut Sztuki, w którym odbyła się tymczasowa wystawa rysunków Picassa. Myślę, że wspaniale było spędzić czas oszczędzając pieniądze w Chicago. Na koniec radzę każdemu zainstalować aplikacje City Pass, aby ułatwić rezerwację wszystkich atrakcji.

Podoba mi się to, że ten karnet obejmuje pięć atrakcji. Żałuję jednak, że proces rezerwacji nie został lepiej wyjaśniony, a dodatki wyraźnie wymienione, żebym nie musiał ustawiać się w kolejce. Nie można łatwo dokonać rezerwacji w miejscach takich jak muzeum, Sky Deck i Tilt. Wszystko było świetne. Tilt nie jest wart swojej ceny. Nie jesteś nawet pod kątem 45 stopni, a przyciąganie nie trwa nawet dwóch minut. Widoki na Sky Deck są znacznie lepsze.

Było wspaniale, polecam jedynie podać więcej informacji na temat miejsc objętych promocją, takich jak adres i godziny otwarcia

Niewiarygodne dzięki CityPASS, tak łatwemu w użyciu, bardzo niezawodnemu i taniemu! Na pewno będę polecać znajomym i rodzinie

Nie jest to odpowiedni moment w Chicago, ale bilet miejski jest idealny. Kupię go ponownie, kiedy odwiedzę Chicago latem