Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Arouca, Portugalia

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Arouca, Portugalia – najciekawsze atrakcje

Arouca, Portugalia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arouca, Portugalia? Kliknij tutaj.

Arouca, Portugalia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 119 opinii

Byliśmy małą mieszaną grupą wycieczkową składającą się z 7 osób w wygodnej i zadbanej furgonetce. Nasz przyjazny i zmotywowany przewodnik turystyczny - Rodrigo - podczas wycieczki udzielał nam informacji w języku angielskim, a następnie dokładał wszelkich starań, aby zapewnić nam dobre samopoczucie. Zaczęliśmy od szczytu imponującym mostem wiszącym (opcjonalnie, 12 € dodatkowo, przedział czasowy) i dzięki temu mogliśmy cieszyć się przyrodą na z pewnością mniej męczącym zjeździe z wieloma schodami drewnianego szlaku turystycznego Passadicos do Paiva. Na koniec bogate menu z pysznymi lokalnymi specjałami w wiejskiej karczmie. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, do której przyczynił się również Rodrigo. Jestem tylko średnio wyszkolony i w wieku 72 lat bez problemu poradziłem sobie z wyjazdem. Pogoda też nam się poszczęściła: słońce, ale wiele ścieżek w cieniu - po kilku deszczowych dniach znów wysycha. W sumie cudowny dzień wędrówek

10/10!!!! Spędziłem dzień z Fonzie i Karoliną. Miałem szczęście, że odbyłem solową trasę koncertową. Szczerze mówiąc był to najlepszy dzień. Schody są trudne, nie będą kłamać, ale widok jest tego wart, most jest cudowny. Jeśli boisz się wysokości, zrób to mimo wszystko. Fonzie było pełne ciekawych informacji o Portugalii io samej wędrówce, jak o rzece i historii. (Nie spodziewałem się tego, myślałem, że po prostu idziemy, nie, mój facet miał wiedzę, którą mógłby się podzielić). Potem poszliśmy do restauracji na posiłek. Bez wątpienia najlepsze jedzenie, które Iv jadł od dłuższego czasu. Znowu nie spodziewałem się 3-daniowego posiłku, ale była deska serów, wspaniały danie główne i pyszny deser. Cały ten dzień był 10/10 i muszę bardzo podziękować Fonzie i Karolinie, ponieważ naprawdę zrobili to sami. Więc dla mnie 10/10!

Chcielibyśmy podziękować Detours za przyjęcie nas, kiedy nie mogliśmy umówić się na wcześniejszą randkę. Nasz przewodnik Kevin był niesamowity! Jego miłość do ludzkości, jego kraju i kariery będzie czymś, czego nigdy nie zapomnimy. Jest mądry ponad swoje lata! Był integralną częścią naszej trasy. Gorąco polecamy Detours dla wszystkich wycieczek, które odwiedzający mogą rozważać w Portugalii! Dzięki jeszcze raz!

Zapewnia doskonały dzień, obcowanie z naturą, cieszenie się panoramicznym widokiem, jaki zapewnia most. Czujemy ideę chodzenia po niebie. To po prostu cudowne.

Wir waren eine tolle Gruppe, unser Guide war super, das Essen war auch super. Ein toller Tag, kann es nur empfehlen!