Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Arona

Arona – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Arona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Arona?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Arona obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5697 opinii

Reklamowany w godzinach 10-18. Dotarliśmy tam o 9 rano, kolejki już się formowały, zaczęliśmy wpuszczać ludzi wcześnie, weszliśmy przed 10 rano. Jeśli chcesz mieć bazę / leżaki, udaj się prosto do basenu ze sztucznymi falami, który znajduje się po prawej stronie parku. Przy basenie znajdują się szafki / restauracje. Każdy, kto nie był wcześniej, zwykle idzie do najbliższej szatni / sklepu, tworząc ogromne kolejki, po prostu przejdź obok nich i udaj się do basenu z falami. Dowiedzieliśmy się tego z poprzedniej wizyty. Pomimo odwiedzin podczas szczytowych sierpniowych wakacji trafiliśmy na każdą zjeżdżalnię, najdłuższa kolejka wynosiła ok. 45 min. Polecam bilety z wcześniejszą rezerwacją, ponieważ dostaniesz się szybciej, przyjedź tam godzinę przed otwarciem, tak jak robiliśmy to przy 2 okazjach. Zostaliśmy przebrani, leżaki w pierwszym rzędzie dla 6 osób i weszliśmy na 5 zjeżdżalni przed 12, podczas gdy ludzie wciąż stali w kolejkach do szafek.

Bardzo dobra aktywność do zrobienia! Posłuchałem rady i przyjechałem 30 minut przed otwarciem, drugi parking właśnie się otworzył i zaparkowaliśmy tuż przy wejściu! Kiedy przyjechaliśmy, natychmiast wzięliśmy szafkę (5 € to depozyt, pieniądze dostajemy z powrotem na końcu) i szybki bilet, który oszczędza czas (18 €, ale rozczarowany, że jest ostemplowany, więc nie możemy skorzystać tylko raz na aktywność) i 2 gry nie mogą być używane z obrażeniami. Warto wiedzieć: weź specjalne buty do wody (w przeciwnym razie sprzedają je za 10 €), nawet jeśli boso jest możliwe tylko w określonych porach dnia, ziemia jest naprawdę gorąca. Ceny cateringu wcale nie są wygórowane (11 € 2 kanapki + 2 napoje), nie wzięłam butelki wody z obawy, że nie będę mogła wejść z nią do parku, ale nawet nas nie przeszukali. Są miejsca dla palących. W przeciwnym razie bardzo miłego dnia mogliśmy zrobić wszystko, co chcieliśmy, bez konieczności czekania godzinami w kolejkach?

Bardzo ładny i duży park wodny! Mogę się tylko zgodzić z innymi opiniami, nawet we wrześniu powinieneś być tam o 10 rano. Większość zjeżdżalni udało nam się zjechać 2-3 razy rano. Czas oczekiwania wynosił około 10-15 minut, wczesnym popołudniem widać, że park robi się coraz pełniejszy i na niektórych zjeżdżalniach trzeba czekać dobre 45 minut -1 godzinę. Większość zjeżdżalni jest dość stroma i szybka, co osobiście uznaliśmy za świetne! Park polecam "większym" dzieciom lub dorosłym. Był też ogromny basen ze sztuczną falą, co również było bardzo zabawne! Wczoraj spędziliśmy super fajny dzień w Siam Park, zdecydowanie polecamy! :)

Doświadczenie aż do ogłoszenia. Przewodnik Guillaume był bardzo miły. Udało nam się zobaczyć kilka żółwi i podpłynąć w ich pobliżu. Przewodnik przesłał nam zdjęcia i filmy z wycieczki. Dostarczono maski do nurkowania oraz pływające plastikowe pudełka + szafkę (i kłódkę), aby zostawić tam swoje najcenniejsze rzeczy przed wyjazdem. Naprawdę nic do powiedzenia! Polecamy !

facet, który wspierał nas podczas tego doświadczenia, był naprawdę miły i bardzo pomocny. jeśli zatrzymasz się na południu wyspy, jest to z pewnością doświadczenie do wypróbowania. jest przesunięty w stosunku do innych doświadczeń, które oferuje wyspa, ale właśnie dlatego, że nie ma zamieszania, należy go bardziej docenić.