Arona
parki narodowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki narodowe w: Arona

Oprócz atrakcji typu parki narodowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arona?

W: Arona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 648 opinii

To było po prostu świetne! Przewodnik (Marcel) zaimponował szczegółową znajomością wyspy La Gomera i przekazał to w czterech różnych językach - to było świetne! Przerwy na zdjęcia, a także na lunch i kawę zawsze były wystarczająco długie, ale nigdy za długie, aby nie było nudno, ale też nie trzeba było się spieszyć. Zabawny był występ gomerskiego języka gwizdania, chociaż demonstranci prawdopodobnie w coś celowali. Byliśmy zaskoczeni jakością obiadu - wszystkie trzy dania były doskonałe! Czy musisz siedzieć przy stole z innymi ludźmi w czasach COVID-19 (gdzie, jak wiadomo, maskę trzeba zdjąć, jeśli chcesz coś zjeść), zastanowiłbym się ponownie. To samo dotyczy noszenia masek w autobusie, czego kilku uczestników najwyraźniej nie uważało za konieczne. Tutaj chciałbym wyraźnego apelu, który niestety się nie zmaterializował.

Naprawdę podobało mi się całe doświadczenie. Posiłek był smaczny iw pięknym otoczeniu z bardzo przyjaznymi gospodarzami. Wpatrywanie się w gwiazdy było niesamowite, mieliśmy świetną noc z ciemnym, czystym niebem, ale było bardzo zimno! Upewnij się, że bierzesz dużo warstw. Nasz przewodnik był również bardzo kompetentny.

Bardzo pozytywne wrażenia, naprawdę nam się podobało. Zwłaszcza w przypadku punktów widokowych i miejsc, które odwiedziliśmy, wraz z wyjaśnieniami naszego przewodnika Marcela, było to bardzo zabawne. Kierowca, Gustavo, miał umiejętności za kierownicą i zapewniał bezpieczeństwo.

Miła podróż, po małych problemach z ząbkowaniem (miejsce odbioru było niedokładne, ale natychmiast pomogliśmy na życzenie) wyruszyliśmy na La Gomerę. Przewodnik 3 języki, przystojny. Wycieczka pouczająca, imponująca. Jedzenie pyszne.

Z Marcelem jako przewodnikiem wycieczka była wspaniałym doświadczeniem ... zwłaszcza jego uroczy sposób opowiadania historii zawsze był urzekający. Jedzenie też było super... w sumie godne polecenia.